Sürücü güncelleme yazılımı önerisi

reLive

Hectopat
3 yıl öncesine kadar uzun süre kullandığım IObit Driver Booster yazılımını kimsenin önermemesi ve durmadan lisans yenilemekten usandığım için bırakmıştım. Elle güncelliyordum da nereye kadar böyle gidecek :) Windows Update devre dısı bıraktığım için oradan da güncelleyemiyorum.
Mümkünse bedava var sa yoksa fiyatına göre iyi çalışan bir driver Update yazılımı arıyorum. Kullandıklarınız varsa yazar mısınız?
Deneme sürümü olursa çok iyi olur. Almadan önce bir deneyelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 yıl öncesine kadar uzun süre kullandığım IObit Driver Booster yazılımını kimsenin önermemesi ve durmadan lisans yenilemekten usandığım için bırakmıştım. Elle güncelliyordum da nereye kadar böyle gidecek :) Windows Update devre dısı bıraktığım için oradan da güncelleyemiyorum.
Mümkünse bedava var sa yoksa fiyatına göre iyi çalışan bir driver Update yazılımı arıyorum. Kullandıklarınız varsa yazar mısınız?

+1 ücretsiz olanlar varsa ben de isterim.

3.parti yazılımları kullanmayın ne olduğu belli olmayan sürücüleri indirebiliyorlar. Uğraşmak istemiyorsan.
1-Anakartının yazılımını indir oradan Update'leri yaparsın.
2-Ekran kartı için de ekran kartının yazlımını indirip oradan yaparsın.
Başka bir şey yapmana gerek yok.

Yani normalde hiçbir sürücü guncelleme yazilimini onermem ama konunun amacı bu. Avast driver Update yine onermem ama aralarindan en iyisi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı