Sürücü güncellemesinden sonra PC kapandı

plover61

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta da gördüğünüz gibi ben normal olarak laptopumu kullanıyordum Aygıt Yöneticisi'ni açtım diğer aygıtlar bölümünde AMD Radeon(tm) 530 olduğunu gördüm bari sürücüsünü güncelleyeyim dedim sonra sitesinden bulup güncellediğim gibi bilgisayarım her şeyi dondu(ekran, mouse, klavye vb. her şey) sonra aç kapa yaptıktan sonra açılıyor 1 dk geçmeden gene ekran donuyor keşke sürücü güncellemesini yapmasaydım yardımınıza ihtiyacım var.

Cihazı güvenli modda çalıştırıp DDU ile sürücüyü kaldırın, ardından tekrar kurun:

Cihazı güvenli modda çalıştırıp DDU ile sürücüyü kaldırın, ardından tekrar kurun:

Güvenli modda İnternete bağlanıp nasıl yüklücem onu bilmiyorum. (Normalde Bunun Sürücüsü Başka diye biliyorum Intel 620 idi sanirsam ben AMD Radeon 520 sürücüsünü güncelleştirince dondu kaldı sonra format attım hala Radeon'du ve ekstradan Microsoft görüntü bağdaştıcısı yazıyordu)

Merhaba, Güvenli Modda interneti nasil kullanıcam DDU bende yüklü değil PC yi normal olarak açsamda indiremeden çöküyor zaten güvenli modda nasıl indiricem?

Son düzenleme:
Merhaba, Güvenli Modda interneti nasil kullanıcam DDU bende yüklü değil PC yi normal olarak açsamda indiremeden çöküyor zaten güvenli modda nasıl indiricem?
Ağ desteği ile güvenli modu başlat yapabilirsiniz veya DDU'yu bir USB belleğe kurup güvenli modda çalıştırmayı deneyebilirsiniz.

DDU zaten güvenli modda kendisi kaldırıyor diye hatırlıyorum yanlış mıyım?

Haaa ekran gelmiyor doğru kusuruma bakmayın telefondan indirip USB ile atabilirsin.

Ağ desteği ile güvenli modu başlat yapabilirsiniz veya DDU'yu bir USB belleğe kurup güvenli modda çalıştırmayı deneyebilirsiniz.
Ağ belleği ile açtığımda Wi-Fi gelmiyor Ethernet kablosu takmak zorundayım herhalde?

DDU zaten güvenli modda kendisi kaldırıyor diye hatırlıyorum yanlış mıyım?

Haaa ekran gelmiyor doğru kusuruma bakmayın telefondan indirip USB ile atabilirsin.
Saol Reis Denicem

Ha bide şey sorucam ben zaten sürücüyü Aygıt yöneticisinden kaldırabiliyorum DDU ekstradan nabıyor onu anlatırmısınız.

Ağ belleği ile açtığımda Wi-Fi gelmiyor Ethernet kablosu takmak zorundayım herhalde?

Ha bide şey sorucam ben zaten sürücüyü Aygıt yöneticisinden kaldırabiliyorum DDU ekstradan nabıyor onu anlatırmısınız.
Evet, Ethernet ile bağlanmalısınız. DDU daha temiz kaldırıyor.

ben amd yi kaldırdım DDU ile ama gene açılırken donuyor intelidemi silsem? Sıkıntı olurmu şuna microsoft görüntü bağdaştığını gibi bişi yazıyor ekran kartı yerinde

Bana hala aynı şey oluyor (donuyor) delirmek üzereyim, DDU ile hem intelin hem amd bin sürücülerini sildim leptop formatlanmış olduğu için içinde intelin sürücüsünü yüklicek uygulama yok benim ne yapmam lazım böyle şeylerde hiç bilgim yok yardımcı olurmuşum

Son düzenleme:
@plover61 cihazınıza temiz kurulum ile format atın, devamında sürücüleri kendi sitesinden yükleyerek kurun. Donanımsal bir arıza olabilir, tespitini yapmak lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@plover61 cihazınıza temiz kurulum ile format atın, devamında sürücüleri kendi sitesinden yükleyerek kurun. Donanımsal bir arıza olabilir, tespitini yapmak lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tespiti yapmak lazımdır eyvallah bilirim ama o sürücüyü yükleyince niye çöktü şuna PC yi sıfırlıyorum ondan sonra sizin dediklerini yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı