Sürücü güncelleştirmesi

Sir Nuvero

Hectopat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Merhaba. Görüntü bağdaştırıcıdan ekran kartımı güncellediğimde AMD software güncellemesi gidiyor. Eski sürüm oluyor. AMD software güncelleştirdiğimde de ekran kartı eski sürüm oluyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim ama daha ayrıntılı anlatır mısın ben bilgili değilimde bu konularda :D.

Google'a DDU yazıp baştakini indiriyoruz sonra onu bilgisayara kuruyoruz (Türkçe dil seçeneği var) sonra programı indirdikten sonra örelin ayarlarda Bit'in ekran kartı sürücüleri kaldırıyoruz sonra AMD software yi yeniden en güncel tarih dekini indiriyoruz. Ve yeniden kuruyoruz.

Google'a DDU yazıp baştakini indiriyoruz sonra onu bilgisayara kuruyoruz (Türkçe dil seçeneği var) sonra programı indirdikten sonra örelin ayarlarda Bit'in ekran kartı sürücüleri kaldırıyoruz sonra AMD software yi yeniden en güncel tarih dekini indiriyoruz. Ve yeniden kuruyoruz.

DDU yazdım girdim en üstekine NVIDIA GeForce yazıyor benimki NVIDIA değil bir sıkıntı olur mu?

Yükledim şimdi ne yapmalıyım adım adım yazarsanız çok müteşekkir olurum :D.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    89,8 KB · Görüntüleme: 27
Güvenli modu başlatın windowsta

Shifte basılı tutarak yeniden başlat ardından gelişmiş seçenekler açılacak, başlangıç onarımları sonrasında 4 güvenli mod başlat açılınca ddu programını kullanın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı