Sürücü indirirken internet hızı düşüyor

SensOuma

Centipat
Daha fazla  
Normalde internette hiçbir sıkıntı yok. Steam'den indirirken ya da başka bir şey indirirken internet hızı olması gereken hızda ama NVIDIA'nın sitesinden driver indirmek istediğimde internet hızı kilobayta kadar düşüyor sebebi nedir acaba?

Dosya Ekleri

• 1679837790680.png
    1679837790680.png
    25,2 KB · Görüntüleme: 23
Normalde internette hiçbir sıkıntı yok. Steam'den indirirken ya da başka bir şey indirirken internet hızı olması gereken hızda ama NVIDIA'nın sitesinden driver indirmek istediğimde internet hızı kilobayta kadar düşüyor sebebi nedir acaba?

NVIDIA'nın kendi sitesi ile ilgili olabileceğini düşünüyorum büyük ihtimal kısıtlama var aynı sorundan bende muzdaribim sadece NVIDIA'nın sitesinde yaşanıyor bu durum büyük ihtimal sunucuda kısıtlama var.

NVIDIA sunucularında sorun olabilir bakım vs.

Her zaman aynı sunucularda sorun yok.

Chrome'un indirme yönteminden dolayı olabilir.

chrome://flags/#enable-parallel-downloading ayarını Default'tan Enabled ayarına çekip deneyin, işe yarayabilir. Attığım satır içi kodu direkt adres çubuğuna yapıştırın.

GeForce Experience'la indirmeyi denedin mi?

Experience ile indirmem çünkü sadece driveri güncelliyor. Buradan indirdiğimde Experience ve PhysX'i de güncellediği için siteden kuruyorum sonrasında driver güncellemeleri geldikçe Experience'tan güncelliyorum. Yeni formatladım.

Chrome'un indirme yönteminden dolayı olabilir.

chrome://flags/#enable-parallel-downloading ayarını Default'tan enabled ayarına çekip deneyin, işe yarayabilir. Attığım satır içi kodu direkt adres çubuğuna yapıştırın.

Değişmedi hocam maalesef.

Şunu fark ettim ilk indirme başlar başlamaz hız yüksek oluyor sonradan KB'a düşüyor.

Son düzenleme:
Experience ile indirmem çünkü sadece driveri güncelliyor. Buradan indirdiğimde Experience ve PhysX'i de güncellediği için siteden kuruyorum sonrasında driver güncellemeleri geldikçe Experience'tan güncelliyorum. Yeni formatladım.

Değişmedi hocam maalesef.

Şunu fark ettim ilk indirme başlar başlamaz hız yüksek oluyor sonradan KB'a düşüyor.

IDM yukleyıp IDM ile indirmeyi dener misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı