Çözüldü Sürücü kurarken "Radeon Software 1603 hatası"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gokberk_DRY

Hectopat
Makaleler
9
Yer
Antalya
Bu sorunu bu sabah almaya başladım, son güncelleme 21.5.2 WHQL onaylı sürücüyü kurarken 1603 hatası alıyorum, ne taktik varsa denedim. C++ silip tekrar yükledim, Windows Update'leri yaptım, Kaspersky'ı arkada kapatıp yaptım, DDU ile kaldırıp tekrar denedim, fabrika ayarlarına sıfırlayarak denedim, neden oluyor bu sorun anlayan var mı? @Enes3078 hocam bir baksanız. Log dosyası: Install.log

Çözüm
Aşağıdaki sitede 64 bit kısmındaki en güncel sürücüyü kurmaya çalışıyorsunuz değil mi? Zira kurmanız gereken sürücü bu.

1624363763963.png
Bilmiyorum ne yazık ki. Belki de bir hatadır. En güncel sürücüyü kurabilmeniz zaten ana amacımızdı. Sorun çözüldü yani?

Evet, çözüldü diyebilirim. Mesela bu son sürüm ama yayınlanma tarihi 11.05.2021 yazıyor. Ben 21.06.2021 tarihli güncellemeyi kurdum, hala ama eski güncelleme gözüküyor. Neden oluyor?

Gerçekten bir bilgim yok. AMD sürücüleri bazen böyle küçük hatalarla gelebiliyor. Dilerseniz güncelle deyin fakat çalışıp çalışmayacağının garantisini size ne yazık ki veremiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı