Sürücü kursları mesaj atmadı

shitokaze

Femtopat
Arkadaşlar ben direksiyon sınavından kaldım. Bu ay sınavlar olacakmış ama kurs bana mesaj atmadı olacak diye arkadaşımdan öğrendim. Önceki sınavda sınavdan 4 gün önce atmışlardı belgenizi alın diye. Sorum şu ben kaldığım için 2 ders almak zorunluluğum var sanırım ama bana ne mesaj geldi parayı yatır diye ne başka bir şey. Pazartesi arıcam zaten ama içim rahat olsun diye soruyorum sıkıntı çıkmaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı çıkmaz ama senin kendin parayı gidip yatırman gerekiyor diye biliyorum yani onlar senin peşinde koşmazlar sen kendi işinin peşinde koşmalısın. Garanti olsun diye parayı yatırmadan önce kursu arayıp nasıl yapman gerektiğini sorabilirsin.

Sıkıntı çıkmaz ama senin kendin parayı gidip yatırman gerekiyor diye biliyorum yani onlar senin peşinde koşmazlar sen kendi işinin peşinde koşmalısın. Garanti olsun diye parayı yatırmadan önce kursu arayıp nasıl yapman gerektiğini sorabilirsin.
Ben onları zaten aramıştım aralıkta biz sizi arıcaz dedi. Bugün arkadaşım olucak dedi o yüzden sordum unutma falan yoktur demi ?

Biz sizi arayacağız dediyseler büyük ihtimalle ararlar ama dediğim gibi her ihtimali göz önünde bulunarak onlar aramazsalar bile sen arayıp hatta kurs yakında kursa gidip detaylı bilgi alabilirsin.

Geri
Yukarı