Sürücü kursu direksiyon eğitimlerini başlatmıyor

averagenjoyer

Decapat
Arkadaşlar sürücü kursunun teorik sınavını geçtim 1 ay oldu hala başlatmıyorlar direksiyon derslerimi. Bugün WhatsApp'tan yazdım ona bile cevap vermediler bunu herhangi bir yere şikayet edebilir miyim?

Forumdaki nadir anlardan. CİMER'e gerçekten yazılabilecek bir durum. Gözlerim yaşardı.

CİMER'e yazabilirsin veya kursun olduğu ilçedeki milli eğitim müdürlüğünü arayabilirsin. Teknik olarak Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğüne bağlılar ama o da MEB'e bağlı.

Forumdaki nadir anlardan. CİMER'e gerçekten yazılabilecek bir durum. Gözlerim yaşardı.

CİMER'e yazabilirsin veya kursun olduğu ilçedeki milli eğitim müdürlüğünü arayabilirsin. Teknik olarak Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğüne bağlılar ama o da MEB'e bağlı.

Bu arada birkaç ay sonra şehir dışına gitme ihtimalim de var ondan dolayı direksiyon derslerimin bir an önce başlaması lazım bunu sürücü kursuna giderek belirttim tamam sizi arayacağız dediler aramadılar onun üzerine WhatsApp'tan yazdım ona da cevap vermeyince sinirlendim.
Sanki ben bunlara hizmet vermem lazım, bu ilgisizlik nedir?

Benim direksiyon kurslarimin başlamasi da 1 ay kadar sürmüstü belki de gecmisit hatirlamiyorum. Şu anlık anormal bir durum yok bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı