Sürücü kursu vermesi gereken dersleri vermiyor

bursali

Hectopat
Yer
Bursa
Teorik sınavı geçmiştim ve şimdi direksiyon dersi almam gerekiyordu. Okulun açılmasına ve benim taşınmama 1 hafta var ve daha bana 1 ders bile vermediler. Ne zaman mesaj atsam biz sana haber vereceğiz yazıyorlar. Ekim'de direksiyon sınavım var. Bir şey öğrenmeden sınava girmek zorunda kalacağım. Sonuç olarak vermeleri zorunlu olan 14 günlük dersleri vermemek için beni oyalıyorlar. Ne yapmam lazım?

Sınavınızın ne zaman olacağına bağlı. Benimki 3 hafta boyunca 3 gün olarak yapıldı. Her gün 2 saat. Ders saatini bildirmek için arıyorlar zaten.

Sınav tarihiniz belli mi ?
Ekimin ortasında olacak dediler bana.

Sınavınızın ne zaman olacağına bağlı. Benimki 3 hafta boyunca 3 gün olarak yapıldı. Her gün 2 saat. Ders saatini bildirmek için arıyorlar zaten.
Sınavın ne zaman olacağı pek önemli değil bundan sonra. Benim üniversiteye gitmeme 5,6 gün kalmış ondan sonra isteseler de ders veremezler.

Ekimin ortasında olacak dediler bana.

Sınavın ne zaman olacağı pek önemli değil bundan sonra. Benim üniversiteye gitmeme 5,6 gün kalmış ondan sonra isteseler de ders veremezler.
Kardeşim bunu göz önüne almanız gerekliydi ehliyet kurslarının çalışma sistemi bellidir. Öğrencinin sınav tarihi belli olunca ondan önce 1 hafta 10 gün içinde dersleri peş peşe verirler ki öğrencinin arada araba kullanamayacağı dönem olmasın, soğumasın diye. Eğer en baştan ben derslerimi Ekim ayından önce almak istiyorum, Ekimden sonra okuluma gideceğim o yüzden sınavımı da orada olan sınav yerinde yapmak istiyorum diye belirttin mi ?

Kardeşim bunu göz önüne almanız gerekliydi ehliyet kurslarının çalışma sistemi bellidir. Öğrencinin sınav tarihi belli olunca ondan önce 1 hafta 10 gün içinde dersleri peş peşe verirler ki öğrencinin arada araba kullanamayacağı dönem olmasın, soğumasın diye. Eğer en baştan ben derslerimi ekim ayından önce almak istiyorum, Ekim'den sonra okuluma gideceğim o yüzden sınavımı da orada olan sınav yerinde yapmak istiyorum diye belirttin mi?

Bizim göz önüne almamız değil, zaten bu durumu ben kursa başlamadan önce konuşmuştuk. Seni her türlü yetiştiririz demişlerdi. Dediğin konuları konuşmuştuk biz. Hata bende değil yani kusura bakma.

Bizim göz önüne almamız değil, zaten bu durumu ben kursa başlamadan önce konuşmuştuk. Seni her türlü yetiştiririz demişlerdi. Dediğin konuları konuşmuştuk biz. Hata bende değil yani kusura bakma.

Dostum bak dediklerimi iyi oku. Ekim ayında üniversiteye başka bir ile gideceğini anladım eğer gideceksen adamlara sınav yerimi gittiğim il olarak seçin dedin mi en başta? Çünkü dersleri öyle ya da böyle alabilsen bile sınav yerin kursa yakınsa nasıl gireceksin. Ayrıca evet senin göz önüne alman gerekiyor çünkü burası polyanna dünyası değil Türkiye. Burada ehliyet kursları denen nanelere sırf işsizlik azalsın diye mahkum ettiler bizi hiçbir denetleme, kontrol vb. yok. O yüzden evet göz önüne alman gerekiyordu.

Geri
Yukarı