Sürücü kurulumu ne kadar sürer?

ASKaraca

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarda oyun oynarken sürekli yırtılmalar çok kısa süreli donmalar vs gibi durumlar yaşamaya başladım. Ben de grafik kartı sürücüsünü silip NVIDIA'nın sitesinden tekrar yükledim. Sonrasında eski sıkıntılı olduğunu düşündüğüm sürücüyü silip üzerine kurması için gelişmiş kurulum diyerek devam ettim eski sürücüyü Şili de aktif ettim ardından beklemeye başladım. Sanırım 30 dakikadır falan önceki sürüm kaldırılıyor -- HD ses sürücüsü kaldırılıyor yazısı var. Bir ara ekran gitti ama mouse ekrandaydı sonra ekran geri geldi ardına kurulumda aynı yazı vardı.

Şu anda ise ekran böyle bu ne kadar sürer.
Bilgisayar özellikleri lazımsa linkini bırakıyorum.

Dosya Ekleri

• 1699979098202.png
    1699979098202.png
    319,5 KB · Görüntüleme: 27
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarda oyun oynarken sürekli yırtılmalar çok kısa süreli donmalar vs gibi durumlar yaşamaya başladım. Ben de grafik kartı sürücüsünü silip NVIDIA'nın sitesinden tekrar yükledim. Sonrasında eski sıkıntılı olduğunu düşündüğüm sürücüyü silip üzerine kurması için gelişmiş kurulum diyerek devam ettim eski sürücüyü Şili de aktif ettim ardından beklemeye başladım. Sanırım 30 dakikadır falan önceki sürüm kaldırılıyor -- HD ses sürücüsü kaldırılıyor yazısı var. Bir ara ekran gitti ama mouse ekrandaydı sonra ekran geri geldi ardına kurulumda aynı yazı vardı.

Şu anda ise ekran böyle bu ne kadar sürer.
Bilgisayar özellikleri lazımsa linkini bırakıyorum.

Sorununuz çözülmez ise DDU ile güvenli mod da kaldırıp güncel sürücüyü tekrar kurmanızı tavsiye ederim ben genellikle güncelleme gelince GeForce üzerinden temiz kurulumu işaretleyip özelleştir kısmından bütün işaretli olanları kuruyorum güncelleme yaparken cihazı kullanmayın.

@ASKaraca bu arada 8 GB RAM ile fazla verim alamazsınız RAM alıp yükseltmek isterseniz bilendenal.com a cihaz modelini yazın sizin için uygun olan RAM modelini öğrenip sipariş edebilirsiniz.

Sorununuz çözülmez ise DDU ile güvenli mod da kaldırıp güncel sürücüyü tekrar kurmanızı tavsiye ederim ben genellikle güncelleme gelince GeForce üzerinden temiz kurulumu işaretleyip özelleştir kısmından bütün işaretli olanları kuruyorum güncelleme yaparken cihazı kullanmayın.

@ASKaraca bu arada 8 GB RAM ile fazla verim alamazsınız RAM alıp yükseltmek isterseniz bilendenal.com a cihaz modelini yazın sizin için uygun olan RAM modelini öğrenip sipariş edebilirsiniz.

Bir süre daha bekledim. Sonra ekran kapalıyken işaretçiyi gördüğüm kısım tekrarlandı. Ben de kapatıp açmak zorunda kaldım. Oyunlardaki donma dün çözülmüştü.

Bir süre daha bekledim. Sonra ekran kapalıyken işaretçiyi gördüğüm kısım tekrarlandı. Ben de kapatıp açmak zorunda kaldım. Oyunlardaki donma dün çözülmüştü.

Dün yine güncelleme geldi aynı şekilde yine güncelledim silerken ve yüklerken ekran gidip gelebilir bir de DDU ile güvenli mod da kaldırıp güncel sürücüyü tekrar el ile yükler misiniz bunları yapmadan önce başlat menüsüne tıklayın aygıt yükleme ayarlarını değiştir yazın ve çıkan sonuca tıklayın açılan menüde evet tiki işaretli olmalı bunu hayır işaretleyip tamam a basın tekrar başlat menüsü ayarlar Windows Update'e girin açılan ekranda güncelleştirmeleri 7 gün boyunca duraklat a tıklayın sonra DDU ile güvenli mod da başlatın cihaz güvenli mod da açılınca sağ tarafdan ekran kartını seçin sol üstten temizle ve yeniden başlat deyin daha sonra indirdiğiniz sürücüyü çift tıklayarak kurmayı deneyin.

1700035641880.png

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-14 195152.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-14 195152.png
    594,6 KB · Görüntüleme: 15

Yeni konular

Geri
Yukarı