Epic Games Sürücüde GTA V olmasına rağmen baştan yükleniyor

Geforce Mx130

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 3.6GHz-Sapphire RX5700XT 8GB GDDR6-Gigabyte B550m Ds3h rev 1.4-Viper Steel 8x2GB 3600Mhz CL17 Ram-Apacer Panther As340 240GB-Aerocool Vx Plus 500W-Bitfeniz Helios Mesh kasa 🙂
Epic Games Launcher'de önceden GTA 5'i kurmuştum ama format attıktan sonra Epic Games'i tekrar indirdim. Benden tekrar GTA 5'i indirmemi istedi bunu nasıl çözebilirim?

NOT: Sadece C sürücüsüne format attım önceden GTA 5'i D sürücüsüne yüklemiştim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    105,3 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
GTA indirmesini başlatın. Ardından epic games'i kapatın. Epic gamesin gta için açtığı klasörün içine gta'yı atın. Epic games'i tekrar açtığınızda doğrulamanın ardından

Ben de bunun gibi bir yöntem denemiştim ancak Steam, Epic Games gibi platformlar sıfırlandığında veya dosya yolunu kaybedince oyunu yükleyemiyorsunuz. Önerim öncelikle dosya yolundan Exe'yi çalıştırın ya da tekrar yükleyin.

Eki Görüntüle 1831860

Dosya kısmından D diskindeki Epic Games'i seç. Dosya doğrulaması yapacak, inrimene gerek yok.

Bilmiyordum yeni bilgi için sağ olun.

GTA indirmesini başlatın. Ardından epic games'i kapatın. Epic gamesin gta için açtığı klasörün içine gta'yı atın. Epic games'i tekrar açtığınızda doğrulamanın ardından
oldu sağol

İndirmenize gerek yok eğer oyun dosyaları tamamen duruyorsa öncelikle OYUNUN YÜKLÜ OLDUĞU! GTAV adlı klasörün isminin başına bir nokta koyun. (.GTAV) ardından epic gamesi açın ve gta5 klasörünün olduğu yeri seçin (gta 5 klasörün'ün olduğu yeri seçin, klasörü değil!) sonra gta 5'i indirmeye başlıycak ve GTAV diye bir klasör daha gelicek, sizin oyununuz .GTAV klasörüne yüklü bu yüzden oyun yokmuş gibi algılayıp oyunu indirecek sizde tam inerken biraz bekledikten sonra epic games'i kapatın(sağalttan görev çubuğunda bulup sağ tıklayıp kapatın) önünüze bir uyarı gelicek indirme iptal edilecek diye çık'a tıklayın, epic games'i kapandıktan sonra yeni gelen GTAV klasörünü silin ve sizin gta5'inizin yüklü olduğu noktalı olan .GTAV klasörünün noktasını silin. GTAV yaptıktan sonra klasörün ismini, epic games'i açın ve gta5 indirmesi durmuş olucak kütüphaneden oyunu bulup oyunu indirmeye devam et'e tıklayın size eğer oyununuzun dosyaları tamsa doğrulanıyor yazıcak doğrulandıktan sonra eğer eksik bir dosya yoksa doğrulama bittikten sonra oyununuzu oynayabilirsiniz eksik dosya var ise otomatik indirecektir. umarım yardımcı olabilmişimdir. anlayamadığınız bir nokta olursa söyleyebilirsiniz.

sorun çözüldüyse konu kilit

Yeni konular

Geri
Yukarı