Sürücülerin Güncellenebilirliğini Nasıl Denetlenir?

DEMİREL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir konu hakkında sizlere danışmak istedim, umarım yardımcı olursunuz. Aygıt Yöneticisi'ne baktığım zaman, tüm Driver'ların güncel olduğunu görüyorum. Fakat ben, mutlaka güncel olmayan Driver'lar vardır diye düşünüyorum. Sistemimde ki, Driver'ların alternatif olarak güncellenebilirliğini nasıl denetleye bilirim? Araştırmaya göre, Driver Booster gibi yazılımlar pek güvenilir değilmiş. Bu konu da, güvenilir alternatif yollar varsa benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.
@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver Booster, Driver Solition gibi yazılımları hatalı ve güncel olmayan sürücü kurma ihtimallerinden dolayı önermiyoruz. Donanım kimlikleri ile web sitelerinden güncelliğini kontrol edebilirsiniz. Alternatif olarak Kasper'in sitesinde sürücü güncelliğini kontrol eden bir yazılım çıkmış olması lazım.

Sürücülerin donanım kimlikleri ile arama yaptığım zaman, çok sayıda link çıkıyor. Sayfalara girdiğim zaman, hangisinin en güncel olduğunu da anlayamıyorum. Bu konu hakkında, öğretici bir yol gösterirsen çok makbule geçer valla. Bu arada Kasper'in sitesinde sürücü güncelliğini kontrol eden bir yazılım olduğunu söylemişsin, Kasper'i anlayamadım ben. @JaroxJamaica

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı