Sürükleyici kitap önerisi

Dan Brown'ın kitapları ve Olasılıksız,Empati kitaplarını önerebilirim.

Beyaz Diş çocuk kitabı değil mi? Küçükken okumuştum. Yoksa daha büyük vs. ama çocuklar için uygun hale mi getirdiler.

Beyaz Diş çocuk kitabı değil mi? Küçükken okumuştum. Yoksa daha büyük vs. ama çocuklar için uygun hale mi getirdiler.
Sanki çocuklarda ve yetişkinler okuyunca bir sey anlamayacak gibi. Ergen kitabı gibi bakış açısı farklı biraz. Bu kitap ne anlatıyor deyince birisi kurt geziyor dağda diyemiyorsun. Tam anlaşılmıyor. Tadında bırakmak en iyisi. Gereksiz uzun gibi.

Don kişot antikacı dükkanı andressen masalları ve de çehov'dan hikayeler. Benim söylediklerim dünya klasikleri ama çok güzeller.

Yürüyen Ölüler serisini okuyabilirsin. Ben okurken çok keyif almıştım.
Gerçekten ne desem az, konuda zombi aşığı olduğumu söyledim mi bilmiyorum ama zombi konulu her şeye aşığım. The Walking Dead'in kitabı olduğunu bilmiyordum, sanırım bugün aldığım en güzel haber bu oldu, teşekkürler.
Kusura bakmayın, nedense bildirim gelmemişti. Bir bakayım dedim, şans eseri gördüm.

Keyifli okumalar dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…