Sürüm değişikliği

looking4toprak

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:İntel İ5 12400F Ekran Kartı:Asus Dual Rtx 4060 8GB Anakart:Asus Prime H610M K D-4 RAM:2x8GB Corsair SSD:Adata Legend 700 512GB Psu:650W 80+ Kasa Dahili Güç Kaynağı Kasa: FSP Klavye:Razer Ornata V3 Mouse:Razer Basilisk V3 Pro Kulaklık:Rampage RM K90
Windows 8.1 standart kurdum generic Key midir işte onla şimdi internetten Win8.1 Pro lisansı alacağım. Şu lisans kendi Pro'ya mı yükseltecek, ne olacak? Ben anlamadım biraz açıklar mısınız? Linki bu hocalarım:

Windows 8.1 Pro Lisans Anahtarı (Hızlı Teslimat)

Son düzenleyen: Moderatör:
Pro'ya yükseltiyor Key'i girdiğiniz zaman. Microsoft hesabınızla Key'i bağlarsanız artık bilgisayarda hesaba girerseniz otomatik bilgisayar etkinleşir.

Nasıl yani.

Ne demek istediniz anlamadım.
Key'i bilgisayarınıza girdiğiniz zaman bilgisayarınız otomatik Pro sürümüne geçecektir. Sonra Microsoft hesabı açıp bilgisayarda giriş yaparsanız, key ile hesabınız eşleşir. Böylece bilgisayara format attığınızda Microsoft hesabınıza giriş yapmanız yeterli olacaktır, key'i girmenize gerek kalmayacaktır.

Key'i bilgisayarınıza girdiğiniz zaman bilgisayarınız otomatik Pro sürümüne geçecektir. Sonra Microsoft hesabı açıp bilgisayarda giriş yaparsanız, Key ile hesabınız eşleşir. Böylece bilgisayara format attığınızda Microsoft hesabınıza giriş yapmanız yeterli olacaktır, Key'i girmenize gerek kalmayacaktır.

Ya hocam zaten şu anda Microsoft hesabı girili sorun oluşur mu?

Son düzenleme:
Yorumlar çok olumlu gözüküyor hocam, güvenli yüksek ihtimalle.

Tamam tşekkürler yarın alacağım size bir sorun çıkarsa özelden mi bu konudan mı yazayım hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı