Sürüşü keyifli yol önerisi

tombisss

Picopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller,
Ankara civarı veya genel olarak kullandığınız keyifli yollar var mıdır? Top Speed'den ziyade arabanın ve kendi limitlerimizi görebileceğimiz, virajlı, performanslı, sürmesi keyifli yol önerisi olanlar varsa önerilerinizi bekliyorum.

Ankara civarını bilemem ama genel olarak en keyif aldığım yollardan birisi Mersin-Gözne yolu.
Gözne'yi bilmiyorum nerede ama Ankara'dan Mersin'e gelirken Mut veya Gülnar'da bir yol vardı bayağı virajlı geniş bir yol. Ankara'dan her dönüşte orda kendime geliyor ayılıyorum, çok keyif alıyorum o yoldan. Yolu bilmeyen veya amatör bir şoförün çok zorlanacağı bir yol. Bozkırda dümdüz giderken uyukluyor insan.

Ankara çevre yolu, Ovacıktan girebilirsin.

Gözne'yi bilmiyorum nerede ama Ankara'dan Mersin'e gelirken Mut veya Gülnar'da bir yol vardı bayağı virajlı geniş bir yol. Ankara'dan her dönüşte orda kendime geliyor ayılıyorum, çok keyif alıyorum o yoldan. Yolu bilmeyen veya amatör bir şoförün çok zorlanacağı bir yol. Bozkırda dümdüz giderken uyukluyor insan.
Ankara D715 mi?

D715'den giderken Karaman-Silifke arası en iyisi bencede
Dün yine aynı rotada sürdüm. Karaman-Silifke arası gerçekten asıl keyifli kısmı, özellikle Sertavul'dan sonrası sarıyor 🤙 Yoğun sis, yağmur ve gece sürüşü , terapi gibi.

Son düzenleme:
Ankara'nın neresinde yaşıyorsunuz ve bu bahsedeceğim gibi bir şey mi arıyorsunuz bilmiyorum, kendi sürdüğüm şöyle ufak bir rotayı paylaşayım. Akşam spordan çıktıktan sonra Sinpaş Altınoran Çarşı'dan Doğukent Bulvarı'na kadar olan virajlı çift şerit 2-3km bir yol var. Özellikle akşam 8'den sonra boş olur. Burada araç sürmekten çok keyif alıyorum.

1.6 Dizel Manuel 308 var, biraz yokuş yukarı ama 4000 devirde virajları dönmesi çok keyifli.

1704989584751.png

Ankara'nın neresinde yaşıyorsunuz ve bu bahsedeceğim gibi bir şey mi arıyorsunuz bilmiyorum, kendi sürdüğüm şöyle ufak bir rotayı paylaşayım. Akşam spordan çıktıktan sonra Sinpaş Altınoran Çarşı'dan Doğukent Bulvarı'na kadar olan virajlı çift şerit 2-3km bir yol var. Özellikle akşam 8'den sonra boş olur. Burada araç sürmekten çok keyif alıyorum.

1.6 Dizel Manuel 308 var, biraz yokuş yukarı ama 4000 devirde virajları dönmesi çok keyifli.

Eki Görüntüle 2081493
Evet kesinlikle bu tarz rotalardan bahsediyordum, çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı