Suicide Squad Kill the Justice League yine ertelendi

Makaleler
2
Yer
Ankara
Önceki tarih: Mart 2023- Nisan 2023 gibi
Önceki tarih 2: 26 Mayıs 2023
Yeni tarih: 2 Şubat 2024

Normalde 1- 2 ay önce 26 Mayıs 2023'e ertelenmişti. Sebebini ise PlayStation'ın State of Play sunumunda gösterdikleri oynanış videosuna gelen tepkiler sonucu oyunu değiştireceklerini söylemişlerdi. Oyun zaten mart- Nisan gibi çıkacağından herkes 2- 3 ayda ne yapabilirler ki demişti. Şimdi ise oyunu yine erteleyerek 2 Şubat 2024 yaptılar çıkış tarihini.

Türkçe kaynak:

Önceki tarih: Mart 2023- nisan 2023 gibi.
Önceki tarih 2: 26 Mayıs 2023.
Yeni tarih: 2 şubat 2024.

Normalde 1- 2 ay önce 26 Mayıs 2023'e ertelenmişti. Sebebini ise PlayStation'ın state of play sunumunda gösterdikleri oynanış videosuna gelen tepkiler sonucu oyunu değiştireceklerini söylemişlerdi. Oyun zaten mart- nisan gibi çıkacağından herkes 2- 3 ayda ne yapabilirler ki demişti. Şimdi ise oyunu yine erteleyerek 2 şubat 2024 yaptılar çıkış tarihini.

Türkçe kaynak:

Allah'ım lütfen bu oyun kötü çıksın ki artık böyle oyun yapmaya kafa yormasın geliştiriciler.
Avengears bu furyayı başlattı ama artık dur denilmeli bence.

Allah'ım lütfen bu oyun kötü çıksın ki artık böyle oyun yapmaya kafa yormasın geliştiriciler.
Avengears bu furyayı başlattı ama artık dur denilmeli bence.
Gotham Knights en kötüsüydü. Hem satmadı hem beğenilmedi. Zaten direkt %60 indirim çaktılar o oyuna. Hem Avengers hem Gotham Knights patlayınca üstüne o rezil oynanış videosu da tepki çekince belli ki geri adım atma kararını sonunda aldılar. Yine de bu oyunun Batman Arkham evreninde geçecek olması ve o evrenin senaryosunu devam ettirecek olması çok üzücü bir durum.

Ben ilk videosunu hatırlıyorum ve efsane gözüküyordu ama son yayınlanan videoda downgrade yediği çok belli oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben ilk videosunu hatırlıyorum ve efsane gözüküyordu ama son yayınlanan videoda downgrade yediği çok belli oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam emin olun bu oyunda en son problem olan şey görsellik.

6 ay sonra serverleri kapanır bu oyunun. Böyle saçma oyunları yapan geliştiricinin kendine saygısı yoktur. Yemişim parasını istifa eder çıkardım şirketten.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı