Sultan papağanının tüyleri güçsüz ve yamuk çıkıyor

Günlük sebze meyve vermeye gayret edin özellikle ıspanak havuç vs artı olarak kafesiniz boyalı ise boyasız pirinç kafes ile değiştirin ve alt ızgarasi yoksa kafesinizde alt ızgaralı kafes alın kuşunuzun dışkı ile bağlantısı kesilir.

Kalamar kemiği belki bozulmuştur kuşlarin koku alma duyusu çok hassas yedekte varsa onu takın ve onun rahat ulaşabileceği yere takın hocam.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim iyi akşamlar.

Kafeste her şey mevcut kafes boyalı ama kaliteli bir boya.

Kafes düzeni şöyle olmalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kafesi 2 gün önce aldım aşırı güzel :) tavsiye ederim YouTube'deki bayandan gördüm bayağı iyi genişliği vs.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kafes düzeni şöyle olmalı.

Bu kafesi 2 gün önce aldım aşırı güzel :) tavsiye ederim YouTube'deki bayandan gördüm bayağı iyi genişliği vs.

Hocam merhaba önerdiğinizden beri kuşuma aspur tohumu verdim fakat kuşumda hala bir gelişme yok uçamıyor kanatları düzensiz ve bazı yerlerinde tüy yok.

İlaçları bilemem fakat mama ayakları yapanların alayı sahte.
Kuşun geninde olabilir tüy hastalığı veya genleri bozuktur atadan gelme annesi babası sağlam olsa da kanında varsa çıkabilir. Genelde çözümü olmuyor, aspur, yulaf tüylere faydalı çeşitli vitaminleri dozlara dikkat edip verebilirsiniz 3 günde bir.

Geri
Yukarı