Sultangazi'de yayanın sebep olduğu korkunç kaza

Benim gördüğüm kadın hatalı. Allah şifa versin, inşallah kadına hak ettiği ceza verilir. Cahillik mi aptallık mı bilemedim.

Motorsiklet suruculerinin sevilmemesinin en buyuk sebebi motorlu kuryeler bence. Kaldirimdan gitmeye, ters yone girmeye, inatla uzerine surmeye devam ettikleri surece degisecegini dusunmuyorum.

İstanbul'da klasik görüntülerden bir tanesi. Araçların yayalara yol vermediği gibi yayalar da kurallara riayet etmiyor. Kırmızıda geçen mi dersin, kaldırımda yürümek yerine yolun ortasından giden mi dersin, hepsi mevcut. Trafiğin felç olduğu noktalara trafik polisi yerleştiriyorlar, yayalar polisi bile adam yerine koymayıp gözünün önünde kırmızı ışıkta geçip trafiğin aksamasına sebebiyet veriyor. Tam bir kaos hakim kısacası.

Kuralların uygulanmadığı bir yerde kimse düzen beklemesin.

Kadının beyanı esastır felsefesi sonucu maalesef kadınların bazısı her konuda hep haklı olabileceğini düşünüyor. Özellikle trafikte. Dörtlüleri yaktığında her yerde durulabileceğini düşünen mi dersin, sinyal verince her yere dönebileceğine inanan mı dersin, istediği şeritte istediği hızla gidebileceğine inanan mı dersin.

Geri
Yukarı