Sunix marka kulaklıktan ses gelmiyor

ytk

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar. Ben Sunix marka çakma bir lighting girişli iPhone kulaklık var. Ama Bluetooth bağlı her şey tam ama bir türlü ses gelmiyor. Ses hoparlörden de çıkmıyor. Yardım edebilecek var mı?

Arkadaşlar iyi akşamlar. Ben Sunix marka çakma bir lighting girişli iPhone kulaklık var. Ama Bluetooth bağlı her şey tam ama bir türlü ses gelmiyor. Ses hoparlörden de çıkmıyor. Yardım edebilecek var mı?

Kulaklık sağlam sadece ses gelmiyor

Son düzenleme:
Dostum merhaba bende bundan yaklaşık 6 ay önce Kırklarelin'de Sunix mağazasından lightning şarj aleti almıştım ardından şarj aleti ısınıp çok ses çıkartmaya başladı bende iş yerini aradım dedim böyle böyle iade etmek istiyorum diye bana iade yapmam kutusu açılmış ürün dediler bende bu sefer Sunix markasının genel merkezini aradım ve durumu izah ettim sonrasında zorla iade yaptılar eğer çok uzak vs değilse sende git iade et çünkü sattıkları çoğu ürün kalitesiz dandik ürün bir daha da ne ben alırım ne de başkasına tavsiye ederim. Konuya gelicek olursak kulaklık yüksek ihtimal bozuk ve kalitesiz o yüzden senlik problem yok marka çok kötü.

Dostum merhaba bende bundan yaklaşık 6 ay önce kırklarelin'de sunix mağazasından lightning şarj aleti almıştım ardından şarj aleti ısınıp çok ses çıkartmaya başladı bende iş yerini aradım dedim böyle böyle iade etmek istiyorum diye bana iade yapmam kutusu açılmış ürün dediler bende bu sefer sunix markasının genel merkezini aradım ve durumu izah ettim sonrasında zorla iade yaptılar eğer çok uzak vs değilse sende git iade et çünkü sattıkları çoğu ürün kalitesiz dandik ürün bir daha da ne ben alırım ne de başkasına tavsiye ederim. Konuya gelecek olursak kulaklık yüksek ihtimal bozuk ve kalitesiz o yüzden senlik problem yok marka çok kötü.

Anladım dostum sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı