Sunny lcd tv bilgisayar bağlantı sorunu

cagdax

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar SUNNY marka 102 ekran fullhd tam modeli sn040f li birşeydi sanırım. Bilgisayarımı bağlamaya çalışıyorum, Ekran kartım NVIDIA GEFORCE GT420 Win7 64bit sistem kurulu, ne yaptıysam sinyal yok diyor yardım lütfen :/

Hdmı-hdmı ve hdmı-dvı kablolarla denedim olmadı, kabloların ikisi de sağlam.
Başka tv'lere sorunsuz bağlanan laptop, benim tv de sinyal yok uyarısı alıyor tv'yi görmüyor.
Tv'ye bağladığım cıkışı seçiyorum 3 ayrı hdmı girişi var, hepsini denedim olmadı. Ekranı çoğaltıp genişletmemde bir şey değiştirmiyor.

Çözünürlük ayarlarını düşürüp denedim olmadı. Ekran kartım da güncel. Bağlantıyı kurup ayarları yaptıktan sonra pc ve tv'yi de yeniden başlatıp denedim olmadı :).
Tv kumandasından bağladığım çıkışı seçmek dışında yapabiliceğim ayar yeri bulamadım, görüntüyü sadece tv'ye vermeyi denediğimde projektör bulunamadı diyor. :)

pc tv yi görmüyor anolog ekran olarak görünen bir ekran var oda tv ye bağlantı kurmadan da çoğalt yaptığımızda görünüyor zaten sağdan soldan okuduğum herşeyi denedim atladığım ne var bilmiyorum 3 hdmı cıkışının da bozuk oldugunu düşünmüyorum ekran kartı cıkışlarının çalıştığı kesin yardımlarınız için şimdiden teşekkürler .. .

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı