Sunny TV alınır mı?

emerhen

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, kendi ekonomik şartlarımdan dolayı LG, Samsung gibi marka televizyonlara bütçem yetmiyor. Dolasirken gördüğüm "sunny 140 ekran 4K webOS TV" ekran markayı tam bilmiyorum bilgilerinize ihtiyacım var ☺️

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz kısıtlı ise Vestel, Beko gibi Türk Ürünlerine yönelebilirsin. Hem ileride servis,garanti, yedek parça için zorluk yaşamazsınız.

Smart TV özelliği 2 3 sene sonra yavaş kalabilir. Samsung LG gibi markalar bu süreyi 6 7 seneye çıkartıyor. Aralarındaki fark genel olarak bu ve arayüz hız farkı. Smart TV ile işim fazla olmaz diyorsan tercih edilebilir.

Merhaba, kendi ekonomik şartlarımdan dolayı LG, Samsung gibi marka televizyonlara bütçem yetmiyor. Dolasirken gördüğüm "sunny 140 ekran 4K webOS TV" ekran markayı tam bilmiyorum bilgilerinize ihtiyacım var ☺️
2009 senesinde 32" Sunny Led TV almıştım. 14 senedir gayet memnunum.
LG,Samsung gibi markaları bile alsan belli bir süre sonra Android yada Smart TV bile olsa özelliklerini yitirecektir.
Şu an 55R754UA9 Regal Android TV aldım Ultra HD. En son Android 11 güncellemesi aldı. Yükseltirler mi bilmiyorum. 4K yada UHD bir panel alırsan belli bir süre sonra Android Box ile kullanmaya devam edebilirsin.

Smart TV özelliği 2 3 sene sonra yavaş kalabilir. Samsung LG gibi markalar bu süreyi 6 7 seneye çıkartıyor. Aralarındaki fark genel olarak bu ve arayüz hız farkı. Smart TV ile işim fazla olmaz diyorsan tercih edilebilir.

Kesinlikle isim olur çünkü televizyon kanallarıyla pek işim olmaz sadece YouTube Netflix tarzı uygulamalar için kullanacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı