Sunucuda yöneticilik yapanlara öneriler

ichbinahmet

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar benim bir buçuk yıldır açık olan bir CS:GO sunucum var ve geçen haftalarda birisi benden Üst Adminlik yetkisi aldı ve sunucuda küfür edildiğine hile açıldığında falan vs ban atmaya gag mute atmaya korkuyor. Bana soruyor yetkimi almazsınız değil mi diye falan. Bu başlığa onun için öneriler yazar mısınız? Tek başıma anlatmak çok zor nasıl bir sunucuyu yönetebilirsin diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde eskiden CS:GO sunucum vardı, biraz büyüktü ama hiç böyle bir soruyla karşılaşmadım, arkadaşa söyle gag, mute, ban falan onları süreli atsın 5,10 dk falan. Yanlış attıysa da 10 dk’dan bir şey olmaz, kimse kızmaz. Açıldığında aynı şeyi yine yaparsa ve itiraz eden olmazsa gerekeni yapsın.

Adminliği geri alsana ondan.

Para ile aldı hırsız mıyım ben :D
Benimde eskiden CS:GO sunucum vardı, biraz büyüktü ama hiç böyle bir soruyla karşılaşmadım, arkadaşa söyle gag, mute, ban falan onları süreli atsın 5,10 dk falan. Yanlış attıysa da 10 dk’dan bir şey olmaz, kimse kızmaz. Açıldığında aynı şeyi yine yaparsa ve itiraz eden olmazsa gerekeni yapsın.
Söylüyorum ama her seferinde tekrar bana soruyor. Bende meşgulüm veya oyun oynuyorum rahatsız oluyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı