Sunucularda bıçak kullanmak

Hasan fd

Hectopat
Merhabalar. Bugün bir şey keşfettim, serverlarda surf serverında bıçak alınıyor knifes yazınca ama skin bot olarak algılayıp ban yer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Bugün bir şey keşfettim, serverlarda surf serverında bıçak alınıyor knifes yazınca ama skin bot olarak algılayıp ban yer miyim?
Bu serverların kendi config'idir. Bazen sunucularda hile bile açılıyor ama maksimum sunucudan banlanıyorsunuz. Vac ban yiyemiyorsunuz. Yani merak etmeyin skin bot olarak asla ban yemezsiniz.

Sadece !knife'da değil !glove ile eldiven de alabilirsiniz. Daha sonra !ws ile aldığınız bıçağın skinini ayarlayabilirsiniz. Sadece surf sunucularında değil topluluk sunucularının neredeyse tamamında var.

Bir de aga nova 3'üm karşıya 2K saatli adamlar geliyor flash peek falan yapıyorlar kafamı çıkartamıyorum gece gündüz dm aimbotz aimreflex giriyorum bunny hop giriyorum surf giriyorum yok aga olmuyor 500 saatim var napıcam aga ya.

Yapacak bir şey yok CS; GO tecrübe gerektiren bir oyun.
Bir de aga nova 3'üm karşıya 2K saatli adamlar geliyor flash peek falan yapıyorlar kafamı çıkartamıyorum gece gündüz dm aimbotz aimreflex giriyorum bunny hop giriyorum surf giriyorum yok aga olmuyor 500 saatim var napıcam aga ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı