Çözüldü Sunucuya Towny Plugin yüklendikten sonra başkası kasabayı kırabiliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mutlalk

Centipat
Daha fazla  
Olay şu arkadaşlar, ben sunucu kurdum içine towny puling yükledim ama başkası benim kasabamı kırabiliyor ve silebilyor.

Çözüm
Serverde griefprevention, worldguard gibi pluginler var mı? Hangi towny pluginini kullanıyorsun?
Serverde griefprevention, worldguard gibi pluginler var mı? Hangi towny pluginini kullanıyorsun?

Çözüm
Var onlardan

Towny Advanced bu towny paket

Medieval factions pluginiyle dene, yüklediğin pluginin de linkini at da bir şey diyebilelim.
Towny Advanced link bu

Towny plugini yüklemen yeterli değil. GriefPrevention tarzı bir claim plugini yüklemen lazım. Eklediğin eklentiye göre değişir.
Towny sunucuda griefprevntion ne alaka

Son düzenleme:
Towny plugini yüklemen yeterli değil. Griefprevention tarzı bir claim plugini yüklemen lazım. Eklediğin eklentiye göre değişir.

Yani şimdi nasl yapacağım griefprevention yüklesem olur mu yani yetki filan ayarlama. Lazım değil mi ya da nasıl kullanacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı