Super İdol dansı nasıl yapılır?

Yassupoi

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba! Bugün sizlerle "Super İdol" dansını nasıl yapacağımızı öğreneceğiz.

Örnek alacağımız video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1.Adım:Göz aşinası olması için üstteki videoyu dikkatlice izleyin.

2.Adım:Videoyu izledikten sonra sözleri ezberlememiz gerekiyor.Sözleri 3 şekilde verceğim:Çince,Latin alfebesi Çince ve siz ikisinide anlamazsınız diye direkt söyleme.

Sözler:
Çince:
Super Idol的笑容 都没你的甜 八月正午的阳光 都没你耀眼 热爱 105 °C的你 滴滴清纯的蒸馏水

Latin alfabesi Çince: Super Idol de xiàoróng dōu méi nǐ de tián bā yuè zhèngwǔ de yángguāng dōu méi nǐ yàoyǎn rè'ài 105 °C de nǐ dī dī qīngchún de zhēngliúshuǐ

Direkt Söyleme: Super İdoluşanun domuniyat kenbay çu niye no do mi ni yan you ri ya yupaynu duuu de ni di di çin çuno çoyn youş veeee

3.Adım:İçi dolu bir pet şişe bul.

4.Adım:Dansı ezberle.

Dansı öğrenme:

1.Adım(DÖ):
İlk başta suyu içecekmişsiniz gibi fake atın.

2.Adım(DÖ):Sonra kameraya bir bakış atın ve yürümeye başlayın.

3.Adım(DÖ):
Yürürken bir anda şişen kapağını kapatır gibi yapın ama bir anda kamerayı işaret parmağınızla işaret edin.

4.Adım(DÖ):3 adım sonra yükseğe bakın ve elinizi sanki konuştururmuşçasına 4 kere açıp kapatın (şişe kapağı bu yaptığınız elde olacak) ve tam "do mi ni yan you" kısmına getirmeniz lazım.

5.Adım(DÖ):Bunu yaptıktan sonra bir anda durun ,kameraya doğru yönelin ve onu işaret edin.

6.Adım(DÖ):
Kameraya doğru eğilin ve etrafta kimse var mı yok mu diye gözünüzü sağa sola çevirerek kontrol edin.(Bunu rezil olmamak için yapıyorsunuz fakat kamerada tatlı görünmeye çalışın)

7.Adım(DÖ):Kameraya veya telefona gelmeyecek şekilde suyu kameraya doğru atın.

Ve tebrikler! Artık bunu sende yapabiliyorsun .Rehberim yardımcı olabildiyse ne mutlu bana. Herkese iyi sosyaller!

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunu söylerim, daha iyi.

Bunu söylerim, daha iyi.
Super İdol gibi bir başyapıtı böyle kıytırık bir şeyle kıyaslamayın lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı