Super Mario Bros. Filmi 4. hafta sonunda toplamda 1 milyar dolar kazancı geçti

Makaleler
2
Yer
Ankara
4. hafta sonunda 40 milyon dolar kazanarak toplamda 1 milyar kazanca ulaşmış. Tüm animasyon filmleri arasında bu baraja en hızlı ulaşan 10. animasyon filmi oldu. Bu hafta sonu en çok kazanan 2. film ise 12.2 milyon dolar ile Evil Dead Rise oldu.

Kaynaklar:

Link olarak veremesem de IGN'in Instagram hesabı ise haberi gördüğüm yer oldu. Igndotcom diye aratarak Instagram hesaplarını bulabilirsiniz.

Yorum: Filmi izlemedim fakat bu kadar yüksek kazanca ulaşmasının boş yere olduğunu sanmıyorum. Netflix vb. yerlere gelince izlerim gibi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
4. hafta sonunda 40 milyon dolar kazanarak toplamda 1 milyar kazanca ulaşmış. Tüm animasyon filmleri arasında bu baraja en hızlı ulaşan 10. animasyon filmi oldu. Bu hafta sonu en çok kazanan 2. film ise 12.2 milyon dolar ile evil Dead Rise oldu.

Kaynaklar:

Link olarak veremesem de ıgn'in Instagram hesabı ise haberi gördüğüm yer oldu. Igndotcom diye aratarak Instagram hesaplarını bulabilirsiniz.

Yorum: Filmi izlemedim fakat bu kadar yüksek kazanca ulaşmasının boş yere olduğunu sanmıyorum. Netflix vb. yerlere gelince izlerim gibi duruyor.

Umarım bu Sonic 3 güzel olur. Mario filmine rakip olacağı gibi Sonic 3 oldukça karanlık bir havada hatta ilk 2 film ile alakasız bile olabilir.

Sektörde moda olmaya başladı oyun filmleri.

Umarım bu Sonic 3 güzel olur. Mario filmine rakip olacağı gibi Sonic 3 oldukça karanlık bir havada hatta ilk 2 film ile alakasız bile olabilir.
Sonic 2'yi izlemedim. O nasıldı? İzlenir mi?

Sektörde moda olmaya başladı oyun filmleri.
Düzgün oldukları ve kendi senaryoları oldukları sürece bir problem yok. Bir Mario galiba bu ikisini karşılıyor. Last of Us sevildi çünkü oyunun hikâyesini anlatıyordu. En az sevilen 3. bölümü ise oyunda olmayan yerleri anlatıp karakterleri gayleştirmişti. Uncharted ise kendi senaryosu olsa da(En azından ben öyle biliyorum.) düzgün değildi. Zaten Uncharted gibi Indiana Jones'un oyunlaştırılmış hâlini film yapmak bir hataydı. Geçen en çok kazanan oyun filmi Super Mario Bros. filmi oldu konusunu açarken diğer oyun filmleri arasında Uncharted yoktu mesela. Yani gişe anlamında da iyi kazanmadı o film.

Sonic 2'yi izlemedim. O nasıldı? İzlenir mi?

Düzgün oldukları ve kendi senaryoları oldukları sürece bir problem yok. Bir mario galiba bu ikisini karşılıyor. Last of Us sevildi çünkü oyunun hikâyesini anlatıyordu. En az sevilen 3. bölümü ise oyunda olmayan yerleri anlatıp karakterleri gayleştirmişti. Uncharted ise kendi senaryosu olsa da düzgün değildi. Zaten Uncharted gibi ındiana Jones'un oyunlaştırılmış hâlini film yapmak bir hataydı. Geçen en çok kazanan oyun filmi super mario bros. Filmi oldu konusunu açarken diğer oyun filmleri arasında Uncharted yoktu mesela. Yani gişe anlamında da iyi kazanmadı o film.

Sonic ile alakalı bir bilgi birikiminiz ve lore bilginiz yoksa çıtır çerez niyetine ilk 2 film izlenebilir. Sonic 3 manyak bir aksiyon filmi olacak gibi. Shadow'u keanu seslendirecek yüksek ihtimal.

Sonic ile alakalı bir bilgi birikiminiz ve lore bilginiz yoksa çıtır çerez niyetine ilk 2 film izlenebilir. Sonic 3 manyak bir aksiyon filmi olacak gibi. Shadow'u keanu seslendirecek yüksek ihtimal.
Gangsta Paradise kullanılan fragmanı ve 2020'de çıkan filmi olmasa Sonic'i hiç bilmeyecektim hocam. Yani Sonic bilgim o kadar yok. İlk filmi çerez niyetine izlemiştim. 2. filme de bir ara bakarım o zaman.

Gangsta Paradise kullanılan fragmanı ve 2020'de çıkan filmi olmasa Sonic'i hiç bilmeyecektim hocam.
İnsanların kendini oyunlarla iç içe olduğunu sanmasına rağmen bu ana karakterleri nasıl bilmiyorlar,
anlamıyorum. İnsanlar Mario ve Sonic'in eski ve popülerliğini yitirmiş zannediyorlar.

İnsanların kendini oyunlarla iç içe olduğunu sanmasına rağmen bu ana karakterleri nasıl bilmiyorlar,
anlamıyorum. İnsanlar Mario ve Sonic'in eski ve popülerliğini yitirmiş zannediyorlar.
Sonic marka değerini çok iyi koruyamadığı gibi Türkiye'de Sonic o kadar popüler değil hocam.

Sonic marka değerini çok iyi koruyamadığı gibi Türkiye'de Sonic o kadar popüler değil hocam.
Sonic'in popüler olmamasını anlayabiliyorum hocam fakat insanlar Mario'yu hâlâ
retro oyun serisi zannediyorlar ya, benim fitilim orada ateşleniyor. İnsanlar kan istiyor, vahşet istiyor oyunlarda. O yüzden Türkiye'de TLoU, PUBG gibi gerçekçi oyunlar daha popüler.

Geri
Yukarı