Super Online Modem Seçenekleri

G

Gamiurams

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Allah'ın izniyle 17 temmuz günü TTNET ile taahhütüm bitiyor. SuperOnline geçeceğim. Yav adamlar Huawei HG630a diye modem verdi. Çekmediğim kalmadı. Modemi resetliyorlar, birkaç ayarı değiştiriyor. Abicim diyorum onları bende yaptım. Başka modem verme şansınız yok mu diyorum. Ayarlarınızı yeniledik şimdi bir daha deneyin diyor. Deli oldum, vermediler arkadaş yeni modem. Bundan önce Zyxel Multi modem vardı. Canavar gibi çalışıyordu. Ama bu Huawei modemden çekmediğim kalmadı. Neyse gelelim konumuza. Bu SuperOnline geçtiğim zaman hangi modemleri alma şansım olacak ? Ben Antalya da yaşıyorum. Benim kuzenim SuperOnline geçtiği zaman ona Huawei HG552e vermişler. Onların evine gittiğim zaman canavar gibi internetleri var. Ama açıkçası bu TTNET yüzünden Huawei modemlerden soğudum. SuperOnline verebileceği en iyi modemi isteyeceğim.

Bu kampanyaya katılacağım büyük bir ihtimalle.

HD Digiturk ve Limitsiz İnternet Kampanyası - Superonline İnternet Paketleri ve Kampanyaları

Birde evde Tivibu da var. Ama ondan memnunuz. TTNET'in bana göre adam akıllı yaptığı tek hizmet diyebilirim. Ama TTNET ile ayrılınca sanırım Tivubu ile de yollarımızı keseceğiz. Digitürk geçeceğim.

Evet arkadaşlar SuperOnline modem çeşitleri nelerdir ? Lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Superonline ADSL Kullanıcısyım. Airties Air 6372 verdiler. Modemde 4 adet PC için Ethernet çıkışı var. Baya iyi modem. Biz kışın aldık interneti bu modemi verdiler diğerlerini bilemem. Modemin resmini aşağıya koydum. Bize verdikleriyle aynıdır. Sadece üzerindeki Airties yazısı yerine Turkcell Superonline yazıyor :D. Ayrıca modem tak çalıştır özellikli geliyor.

PBwIrvt.png

BNwqRIG.png

Sizin oraya turkcell superonline gelmemişse almanı tavsiye etmem. Turkcell superonlinela anlaşmalı.

@Recep Baltaş abi fiber alacağım. Fakat modemi ben satın almayacağım. Superonline verdiği modem kullanacağım. Yalnız bunlar değişebiliyor sanırım. Digitürk yayını Tivibu gibi internet üzerinden alırsa IPTV modem veriyolar sanırım. Bu yüzden onlardan sağlam bir model isteyeceğim. Superonline modem seçenekleri nedir ve öneriniz nedir onu soruyorum. Elimde zaten bir Huawei var ve çok çektim. Aslında Huawei kötü bir marka değil ama bana kötüsü denk geldi sanırım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı