Superbox 10 Mbps ping düşürme

Üstad benim evde de altyapı yok. 4 yıl önce dilekçe vermeye başladım, her aklıma geldikçe de gidip gidip veriyorum ama ne bir bilgi mesajı ne de herhangi bir çalışma başlatıldı. Dile kolay ya 4 -5 yıldır ben altyapı bekliyorum. Bu sürede mecburiyetten gidip süperbox aldım. İlk 2-3 ay çok iyiydi ama şimdi berbat. 10 mbps hız almam gerekirken 1-2 yi hiç geçmiyor. Senin de dediğin gibi lanet olsun süperboxuna da turkcell ine de. Beni bu duruma Türk telekom düşürdü. Altyapı gelmesi için bana nasıl bir tavsiye verebilirsin?
Yatırım için ne yapılmalı, inanın pek fikrim yok. Türk Telekom'a twitter'dan vesaire ulaşın, iletişim NO isterler sizden sonra planlama aşamasına geçerler iletişim kurulduktan sonra. Biz binaya taşınırken bina sıfırdı, müteahhit sağ olsun planlamaya aldırtmış binayı yaparken. Binaya girdik, 1 sene Superbox kullandık, 1. senenin sonunda altyapı geldi.

Yatırım için ne yapılmalı, inanın pek fikrim yok. Türk Telekom'a twitter'dan vesaire ulaşın, iletişim NO isterler sizden sonra planlama aşamasına geçerler iletişim kurulduktan sonra. Biz binaya taşınırken bina sıfırdı, müteahhit sağ olsun planlamaya aldırtmış binayı yaparken. Binaya girdik, 1 sene Superbox kullandık, 1. senenin sonunda altyapı geldi.
Anladım, BİMER ve CİMER'e yazayım ancak. BTK'ya şikayet yazdım bu konuda ama şuana kadar elle tutulur bir destek göremedim. İnşallah biran evvel getirirlerde kurtulurum şu turkcell den. Cevap için teşekkürler.

Geri
Yukarı