Superbox AKN kaldırılmaması

Nasıl yanlışım var ben kullanıyorum superbox limitsiz ve baz istasyonuna sadece 124 metre mesafedeyim. Sen bir de onların PUBG, CS GO pinglerine bak. O cihazla eğer o oyunlarda çok profesyonel oynayayım, pingim düşük olsun diyorsan hayal kırıklığına uğrarsın. Ben kullanıyorum ondan söylüyorum yani. Sanırım anlatabilmişimdir.

Nasıl yanlışım var ben kullanıyorum superbox limitsiz ve baz istasyonuna sadece 124 metre mesafedeyim. Sen bir de onların PUBG, CS GO pinglerine bak. O cihazla eğer o oyunlarda çok profesyonel oynayayım, pingim düşük olsun diyorsan hayal kırıklığına uğrarsın. Ben kullanıyorum ondan söylüyorum yani. Sanırım anlatabilmişimdir.
Doğrudur. Dün bir arkadaşım yayın açtı 720p 6bin bitrate ile pubg oynadı 90 ping civarında alıyor,yine aynı arkadaşım cs:go yayını açtıgında o civarda 90 ping alıyor. Yayın ve oyun aynı internet üzerinden oynanıyor

Kaç ping civarı alıyorsunuz PUBG ve CS:GO da ? Ve sabah akşam kaç MBPS download ve upload alıyorsunuz ?

PUBG'de ortalama ping 75-80, CS GO Türkiye serverinde 13-17 MS arası. Gündüz saat 18:30'a kadar download , upload mükemmel. 230 Mbit download, 45 Mbit upload alıyorum. Ama işte akşam saat 19:00 olduğunda gece saat 02:30'a kadar upload berbat, 4 Mbite kadar düşüyor, download ise 35-40 Mbit arası gidip geliyor. Tabi baz istasyonu yoğunluğu akşamları fazla olduğu için maalesef akşamları belirriğim saatlerde değerler maalesef bu şekilde.

Mobil internet üzerinde satılan internet paketleri AKN kaldırma kapsamına girmiyor. Cep telefonlarımızdaki gibi baz istasyona bağlanan bir hizmet SuperBox. Kaldırılsa, cepten de kota kaldırılsa süper olur ancak bu sefer de hız sabitlemesi olacak. Hem sınırsız hız, hem kotasız olmalı ancak fiyatı da iyi olmalı. Olmuyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı