Superbox alınır mı?

COSMOX

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,
Halihazırda İstanbul'da bir KYK yurdunda kalıyorum. Üniversite öğrencisiyim ve bölümüm gereği internete ihtiyaç duyuyorum. Yurdun interneti maalesef bu konuda yetersiz kalıyor bu yüzden ben de Superbox'a geçmeyi düşünüyorum. Öyle oyun, yayın falan gibi bir derdim yok sadece YouTube ve temel işler için düşünüyorum.
İlk başta limitsiz olan paketi almayı düşünmüştüm fakat 15 Mbps ile sınırlıymış bu yüzden kotalılara yöneldim yüksek ihtimalle alırsam 150 GB 235 TL olan paketi alacağım.
Pişman eder mi?

Merhaba arkadaşlar,
Halihazırda İstanbul'da bir KYK yurdunda kalıyorum. Üniversite öğrencisiyim ve bölümüm gereği internete ihtiyaç duyuyorum. Yurdun interneti maalesef bu konuda yetersiz kalıyor bu yüzden ben de Superbox'a geçmeyi düşünüyorum. Öyle oyun, yayın falan gibi bir derdim yok sadece YouTube ve temel işler için düşünüyorum.
İlk başta limitsiz olan paketi almayı düşünmüştüm fakat 15 Mbps ile sınırlıymış bu yüzden kotalılara yöneldim yüksek ihtimalle alırsam 150 GB 235 TL olan paketi alacağım.
Pişman eder mi?

Altyapını araştırman lazım ayrıca size test yaptıklarında gösterdikleri hızlarla alakası yok her geçen gün azalacaktır yani saçma.

Bende üniversite için aldım. İnternet sıkıntım vardı. Turkcell mobil hattımın çekim gücüne göre aldım. İndirme: 100 Mbps / Yükleme: 20 Mbps çekiyor. Siz de ona göre alın.

Ben de Superbox kullanıyorum. Hızı bölgeye göre değişiyor. Yine de bunların en iyisi bence bu. Ek kota da alabilirsiniz. Sınırsız olanda hız limiti var. 3 kere 50 TL ek kota alırsanız zaten sınırsız oluyor.

Bende üniversite için aldım. İnternet sıkıntım vardı. Turkcell mobil hattımın çekim gücüne göre aldım. İndirme: 100 Mbps / yükleme: 20 Mbps çekiyor. Siz de ona göre alın.

Öyle çok aşırı hızlı olmasına gerek yok basit işler için kullanacağım.
Tabii kanser etmese de iyi olur.
Peki deneme gibi bir durum var mı? Mesela ilk ay denesem sonradan sözleşme yapsak böyle bir şey olabiliyor mu?

Öyle çok aşırı hızlı olmasına gerek yok basit işler için kullanacağım.
Tabii kanser etmese de iyi olur.
Peki deneme gibi bir durum var mı? Mesela ilk ay denesem sonradan sözleşme yapsak böyle bir şey olabiliyor mu?
Bir de söylemeyi unuttum. Arada hızı 20 - 40 Mbps'lerde(indirme) filan geziyor. Bu da kota ömrü için iyi bir şey aslında. Deneme diye bir şeyleri yok malesef.

Turkcell hattı olan birisinin telefonunda sizin odada hız testi yapın. Tam olarak olmasa da yakın değerleri alırsınız.

Zamanında Superbox kullanmıştım ve hiç memnun kalmamıştım, hız sürekli 2-3Mbps'ye düşüyordu. Kaç kere teknik ekip gelmesine rağmen sorun çözülmemişti, büyük ihtimal modem ile ilgili bir sıkıntıydı. Fiyat olarak yazdığınız tutar açıkçası bana fazla geldi, bulunduğunuz bölgede Türk Telekom iyi çekiyorsa Selfy'nin Yeni Festival 20GB Kampanyası bu paketi öneririm yazdığınız bilgilere göre sizin için yeterli olacaktır hem de daha ucuz üstelik. Benzer fiyatlarda Vodafone'un da sınırsız sosyal medyalı paketleri mevcut, burada önemli olan hangi operatörün bulunduğunuz bölgede daha iyi çektiği.

Superbox aldım kullanıyorum ve halihazırda memnunum 2 yıllık sözleşme imzaladı.
Tavsiye ederim.
İstanbul Sancaktepe'de kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı