Superbox B535-232 ve B618 Güncelleme ve farklı arayüz ayarları

AwayFromTheWorld

Hectopat
Arkadaşlar belirttiğim modeme sahibim download hızımda bazen dalgalanmalar oluyor.
Bu modemin arayüz kısmında sadece yerel güncelleme seçeneği bulunuyor otomatik kendi güncelleştirmiyor sanırım.
Güncelleştirme gerekli oluyorsa dosyalarına erişebileceğim bir site verebilecek var mı acaba? Bir de şu alta bıraktığım videodaki arkadaş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir arayüzden 4G MHz seçenekleri arasından seçim yapıp yüksek hızlar alıyor.

Screenshot_2.png

Sonuçları da burada

Bu arkadaşın bunları yaptığı arayüze nasıl erişebiliriz? Cevaplarınıza teşekkürler.

Bölgenize ve operatörünüze göre otomatik değişir. 4G de ise 3G ye alın. Ben 3G de kullanıyorum.
192.168.1.1
admin
superonline
Ayarlarınızı daha önce değistirmediyseniz bu şekilde giriş yapılıyor.
Daha fazla destek için müşteri hizmetlerini arayın bekleticekler ama onlar güncelleme vesaire yaparlar.

Son düzenleme:
Bölgenize ve operatörünüze göre otomatik değişir. 4G de ise 3G ye alın. Ben 3G de kullanıyorum.
192.168.1.1
admin
superonline
Ayarlarınızı daha önce değistirmediyseniz bu şekilde giriş yapılıyor.
Daha fazla destek için müşteri hizmetlerini arayın bekleticekler ama onlar güncelleme vesaire yaparlar.
Anladım hocam 3G ye alma sebebiniz nedir acaba ?

Eskisi gibi değil artık. Akşam yavaşlıyor. Herkes farkında olmadan 4G de. Dengesiz ping giriyordu. 3G kullanmak kimsenin aklına gelmiyor hatta böyle bir şey olduğunu bile bilmiyorlardır. 3G de iken anlık ping sorunum eskisine göre daha iyi.

Arkadaşlar belirttiğim modeme sahibim download hızımda bazen dalgalanmalar oluyor.
Bu modemin arayüz kısmında sadece yerel güncelleme seçeneği bulunuyor otomatik kendi güncelleştirmiyor sanırım.
Güncelleştirme gerekli oluyorsa dosyalarına erişebileceğim bir site verebilecek var mı acaba? Bir de şu alta bıraktığım videodaki arkadaş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Böyle bir arayüzden 4G MHz seçenekleri arasından seçim yapıp yüksek hızlar alıyor.

Eki Görüntüle 504405

Sonuçları da burada

Bu arkadaşın bunları yaptığı arayüze nasıl erişebiliriz? Cevaplarınıza teşekkürler.

Google play den "hua ctrl' uygulamsi ile bunu yapabilirsin

Eki Görüntüle 504405

Sonuçları da burada

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Türk Telekom hattımı kullanmak üzere B535-232 modem aldım fakat APN ekleyemediğim için modemi kullanamıyorum. Sadece Turkcell ve Vodafone de çalışıyor bu modemin kilidini nasıl kırabilirim yardımcı olabilecek var mı?

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Türk Telekom hattımı kullanmak üzere B535-232 modem aldım fakat apn ekleyemediğim için modemi kullanamıyorum. Sadece Turkcell ve Vodafone'de çalışıyor bu modemin kilidini nasıl kırabilirim yardımcı olabilecek var mı?

Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Çözüm bulabildiniz mi acaba?

Selam arkadaşlar, modem arayüzünden apn ayarlarında aşağıdaki yolları izleyerek değişiklik yapabilirsiniz:
Öncelikle modem arayüzüne Google chorome üzerinden giriş yapın.
Apn sekmesine gelin.
Sayfa üzerindeyken sağ tıklayarak incele ya da CTRL+Shift+ı kombinasyonu ile inceleme sayfasını açın.
APN_NEW idsine sahip tagi bulunuz ve style altındaki display: None değerini kaldırırken apn ekleme butonunu görünür yapabilirsiniz.
Bu yöntemle modem arayüzünde gizlenmiş sekme/butonları görebilirsiniz.

Geri
Yukarı