Superbox nasıl iptal edilir?

cokmerakli

Hectopat
Sonunda Superbox aldım. Fakat hızı istediğim gibi çıkmadı. Galiba benim bulunduğum yerin baz istasyonları ile alakalı diye düşünüyorum. Arkadaşlar ben bu paketi iptal ettirmek istiyorum. Sizce 4 günlük kullanım ve cayma için ne kadar ücret çıkartırlar? Yardımınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle sana 1 hafta cayma hakkı veriyorlar diye biliyorum. Yani 1 hafta içinde cayma bedeli olmadan iptal ettirebilirsin. Cayma bedelini de ben şöyle biliyorum; yararlandığın indirim tutarını ödüyorsun. Örneğin; senin tarifen taahhütlü olarak 100₺ taahhütsüz olarak 120₺ olarak varsayalım. 2 ay kullandığını da varsayarsak, 2 aylık toplam 40₺ indirimden yararlandın. İptal ettirmek istediğinde ise toplam kaç ay ve kaç ₺ indirimden yararlandıysan o tutarı ödüyorsun. Yanlış biliyorsam düzeltin.

Sonunda Superbox aldım. Fakat hızı istediğim gibi çıkmadı. Galiba benim bulunduğum yerin baz istasyonları ile alakalı diye düşünüyorum. Arkadaşlar ben bu paketi iptal ettirmek istiyorum. Sizce 4 günlük kullanım ve cayma için ne kadar ücret çıkartırlar? Yardımınızı bekliyorum.
Ne yaptınız hocam

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı