Superbox veya Redbox'da deneme süresi var mı?

Hocam bir arkadaşım için soruyorum, kendisi köylük alanda oturuyor ve alt yapıları çok kısıtlı. O yüzden oyunlarda falan çok sıkıntı çekiyor. Evlerinde herkes internete bağlandığı için pingi 1000'lere kadar çıkıyor.

Turkcell tarafını konuşmam gerekirse 14 gün deneme süresi var diyorlardı. Ama bu deneme ve geri iade edebilme şartlarını tam anlamıyla bilemiyorum. Ve 4.5G tam anlamıyla çekmiyorsa Turkcell başvuru yapınca veremeyiz diyebiliyor. Böyle bir şey yaşamıştım.

@Eren AK İki tarafta da ele alınabilecek düzgün bir paket yok maalesef. Superbox'ta 20Mbps limitsiz aylık 300 TL. Zaten tek kişilik kullanıma bile yetmeyecek bu hız aile ile birlikte kullanımda aynı sorunları yaşatır. Redbox'ta da durum benzer.

@Eren AK İki tarafta da ele alınabilecek düzgün bir paket yok maalesef. Superbox'ta 20Mbps limitsiz aylık 300 TL. Zaten tek kişilik kullanıma bile yetmeyecek bu hız aile ile birlikte kullanımda aynı sorunlaı yaşatır. Redbox'ta da durum benzer.
Aile olarak değil. Arkadaşım tek başına alacak.
10 Mbps paketi alacak. Oyunda 50 ping alsam yeter diyor.

Tek başına kullanacak.
Superbox tarafı için şöyle bir yorum yapayım:

Ankara'da oturmaktayım. Altyapı gelene kadar 10Mbps limitsiz paketini kullandık. İlk başlarda hiç sıkıntısı yoktu fakat ilerleyen zamanlarda sık sık kopmalar yaşandı. İnternet olduğu zaman 0.0Mbps download değerini bile görmüştük. Verilen fiyatı hak etmeyen bir hizmet, Redbox tarafını bilemiyorum.

Geri
Yukarı