Superbox Yeni Paketler

dogant

Kilopat
Makaleler
33
Yer
Kadıköy
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 10 MPS sınırsız peketi kullanıyorum, birkaç gündür internetimin hızladığını fark etmiştim. Bugün hız testi yaptım ve 20 MPS çıktı hızım. Superbox paketlerine baktım sonra tam tahmin ettiğim gibi 10 MPS'lik paket 99 TL olmuş ye 159 TL'lik eski 10 MPS sınırsız peketini 20 MPS sınırsız yapmışlar.

99 TL gerçekten çok iyi bir fiyat.

Son düzenleme:
Upload hızını söyleyebilir misiniz? Eğer 10Mbsp gibi hız veriyorlarsa bende geçmeyi düşünüyorum.

Bir tanıdığım için Geçici İnternet lazım, bunda taahhüt var mı?

Taahhüt var tabii ki, size ciddi pahalı bir modem teslim ediyorlar.

99 TL lik paket 10/10 hızında eski paket 20/10 olmuş fiyatı 159 TL. Sadece yeni müşteriler geçebiliyormuş.

Ping değeri baz istasyonunun yoğunluğuna göre değişiyor ben o konuda biraz şanslıyım maksimum 80 oluyor benim pingim. Ortama 50-60 civarında.

Site bildiğin fake gibi ya (bayi sitesi ama açıkçası çok dandik)
Fishing siteleri gibi

Turkcell'in kendi sitesine bakın...

Taahhüt var tabii ki, size ciddi pahalı bir modem teslim ediyorlar.
Yalnız cayma bedeli Turk Telekom'un ki gibi uçuk değil. Bne 3-4 aydır kullanıyorum merak edip şu an iptal edersem ne kadar cayma bedeli öderim diye sordum 160 TL çıktı. Turk Telekom 3 günlük internete 600 TL istemişti.
Site bildiğin fake gibi ya (bayi sitesi ama açıkçası çok dandik)
Fishing siteleri gibi

Turkcell'in kendi sitesine bakın...
Arayıp sordum bu paketler gerçek.
99 Tl'lik paketin modemi farklı gibi görünüyor.
Bu da benim wifi bağlantısı ile aldığım hız.

Dosya Ekleri

• wifi.JPG
    35 KB · Görüntüleme: 160
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…