Superbox Yeni Paketler

Satın almadan önce 2 kere düşünün, özellikle 99₺ olan yani 10 Mbps paket tam soygun paketi olmuş.

1. Zira sözleşmede 4'den fazla cihaz ile kullanılırsa ek ücret çıkacağı yazıyor.
  2. 2 farklı konum dışına çıkarsanız gene ek ücret çıkacağı yazıyor.
  3. 10 Mbps paketinde "1000GB indirme ve 500GB yükleme " sınırı var.
  4. Bahsi geçen ek ücretleri öğrenmek adına MH'yi aradım ve henüz bir fiyat olmadığını yakın zamanda belirleneceğini söyledi.
  5. Diyelim 4'den fazla cihaz bağlamak adına gereken ücreti ödediniz buna rağmen 32'den fazla cihaz ile kullanamıyorsunuz. Özellikle dükkan, işlettiğim kafem için alırım diyenler 2-3 tane alması lazım.
  6. Router ile kullanmak yasak. Büyük ihtimal tek bir cihaz olarak gördüğü içindir.
10Mbps paketi almak için başvurdum ve sözleşmeyi görünce geri vazgeçtim. Sizlere tavsiyem ister 10 ister 20 Mbps paketi olsun satın almadan Turkcell şubesine giderek sözleşmeye göz atmanız olur.
Benim gibi ADSL mahkumları arkadaşlar simetrik hizmet alacağım diye ay sonu olması gerekenden fazla fatura miktarı ile karşılaşabilirsiniz.

Ben ona 100 alet bağlarım haberi bile olmaz. 192.168.0.1-192.168.1.1

Router ile kullanıyorum MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN
Evimde sunucu var internet sitelerimi oradan dışarı açıyorum.

Turkcell böyle diyor ise orada bir bildiği vardır, böyle konular ile çok fazla para kazanan bir firma.

Ayrıca sınırsız paket dahil upload 5 Mbps olucak şekilde düzenlemeye gitmişler. Bu ülkede misyon ve vizyon ile TT'ye nal toplatacak iken SOL gidip kendi topuğuna sıkıyor gelde gülme.

Turkcell böyle diyor ise orada bir bildiği vardır, böyle konular ile çok fazla para kazanan bir firma.

Ayrıca sınırsız paket dahil upload 5 Mbps olucak şekilde düzenlemeye gitmişler. Bu ülkede misyon ve vizyon ile TT'ye nal toplatacak iken SOL gidip kendi topuğuna sıkıyor gelde gülme.

Bunu yapamazlar. Sözleşme imzalandı 2 sene boyunca bu şekilde kullanacağım.

398827

Müşteri hizmetleri ile konuştum. 4.5G paketine sahip olanlarda İndirme 300 Mbps limitli. Yükleme 50 Mbps. İleride herhangi bir düşme olacak mı dediğimde olmayacak bu 10 ve 20 mbps olan paketlerde geçerli dedi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı