Superbox yükleme hızı çok yavaş

ÜnyeSpor

Hectopat
Merhabalar. Turkcell Superbox kullanmaktayım ve 155 TL ödüyorum.
10Mbps olarak anlaştık ama şu anda oyun yüklerken en fazla 200KB gördüm. Sanki 10 değil de 2 Mbps anlaşma yaptık gibi. Aradım güncelleme falan dediler modemin fişini çektim geri taktım hala aynı. 80KB bile düşüyor arada. Ne yapabilirim?

10Mbps olarak anlaştık ama şu anda oyun yüklerken en fazla 200KB gördüm. Sanki 10 değil de 2 Mbps anlaşma yaptık gibi. Aradım güncelleme falan dediler modemin fişini çektim geri taktım hala aynı. 80KB bile düşüyor arada. Ne yapabilirim?
süperbox kullanılırmı ya türk telekom varken süperbx taam bi dolandırıcı açık açık söyliyim tam bi lanetler kurtulsan iyi edersin

SuperBox dolandırıcıdır. Yani ondan kurtulabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SuperBox dolandırıcıdır. Yani ondan kurtulabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ben kapattım para istediler iptal eim para istedler kutuyu götürdümm halen fatura çıkacakmış tam bii nett dolalandırıcılarrrr

Bulunduğunuz yerde Turkcell mobil veri hızları ne durumda?

Bu kadar kötü değil.
Superbox kullanılırmı ya Türk Telekom varken süperbx taam bir dolandırıcı açık açık söyleyeyim tam bir lanetler kurtulsan iyi edersin.

Hocam kurtulma şansım %0.0 şöyle söyleyeyim eve doğalgaz yaparken kazdılar aşağıyı ve o sokağın internet kablosunu kestiler 2,3 gün yoktu. Sonra tamir ettirdiler ne hikmetse bizim kabloyu yapmamışlar tek bizim binada yok ve kapatmışlar geri orayı. Geri açtırıp yaptırmaya izin vermiyorlar. Yani anlayacağın eve internet gelen bir kablomuz yok bu yüzden Superbox.
Bende de aynı sorun vardı çözümü yok sürekli modem arayüzünü açıyordum geçici süreliğine düzeliyordu.

Yok hocam tek ben bağlansam bile bu hızdır yani. Öyle böyle düzelmez söyledikleri hızı bile veremiyorlar. Hele hele geceleri saat 10 gibi falan hepten gidiyor sabaha doğru yine iyi oluyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı