Superbox yüksek ping sorunu

tugayko

Decapat
Daha fazla  
Öğrenci evine taşındık, altyapı olmadığı için Superbox almak zorunda kaldık. 10 Mbps download ve 5 Mbps upload alıyoruz. Fakat oyunlarda öyle bir ping var ki oynayamıyoruz. Alırken sorduk, online oyun oynuyoruz, yeter mi, bir sıkıntı olur mu, diye. Telefonda satan kadın ben yayın yapıyorum, oyun oynuyorum, hiçbir sıkıntı yaşamıyorum, dedi. Aldık ve şu an LOL'de 130 ping (TR'de) ve CS GO'da 140 ping ortalama alıyoruz. Desteğe başvurduk eve geldiler normal internetten hız testi açıp ping değerine baktılar bir sıkıntı yok dediler. Tekrar aradım, güncelleme yapalım dediler, değişen bir şey olmadı. Bir daha aradım, DNS verdiler, değiştirin dediler, değiştirdim, gene aynı, değişen bir şey yok. Bu gün bir daha aradım, her gün arıyorum, dedim böyle sıkıntım var, ben internete para veriyorum 130 TL dedim, bunu ben sadece Google'a girmek için almadım dedim. Bizim yapabileceğimiz bir şey yok dedi. Ben de ben para veriyorum, interneti kullanmak en doğal hakkım dedim, bir çözüm önerisi sunun bana dedim, hızını yükseltelim düzelir mi dedim, garanti veremeyiz dediler, bir çözüm yok, böyle kullanamaya devam edeceksiniz dediler. Ne yapmalıyım? İptal etsem cayma bedeli var. Benden bir tavsiye almayın aldırmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Telefonda satan kadın ben yayın yapıyorum, oyun oynuyorum, hiçbir sıkıntı yaşamıyorum, dedi." Böyle diyen kişinin sizde ses kaydı mevcut mu ses kayıtlarının incelenmesini talep edebilirsiniz. Haklı nedene başvurarak İptal ettirebilirsiniz cayma bedeli alamazlar. Size sunulan hizmet de bir problem varsa bu sizin değil onların sorunudur.

"Telefonda satan kadın ben yayın yapıyorum, oyun oynuyorum, hiçbir sıkıntı yaşamıyorum, dedi." Böyle diyen kişinin sizde ses kaydı mevcut mu ses kayıtlarının incelenmesini talep edebilirsiniz. Haklı nedene başvurarak İptal ettirebilirsiniz cayma bedeli alamazlar. Size sunulan hizmet de bir problem varsa bu sizin değil onların sorunudur.
Ses kaydı bende yok bu işler nasıl işliyor pek bilmiyorum nasıl yaparım.

Ses kaydı bende yok bu işler nasıl işliyor pek bilmiyorum nasıl yaparım.

1-Telefon ses kayıt programları vasıtasıyla.
2-Kullandığınız İletişim servisinden de talep edebilirsiniz.
3-Süperbox aldığınız firmayı tekrar arayıp belli bir tarih ve saatteki ses kaydınızın dinlenmesi karşılığında Tahhadünüzün iptalini de isteyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı