Superbox'dan fibere geçiş

ErenTurkmen

Kilopat
Daha fazla  
Superbox'un 10Mbps sınırsız paketini kullanıyorum. Yaklaşık 2 ay oldu ve hızından hiç memnun değilim. 200 TL para ödememe rağmen 1.3 download alıyorum. 2 yıl taahhüt süresi dolmadan cayma bedeli ödemeden Turkcell fibere geçebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Superbox'un 10Mbps sınırsız paketini kullanıyorum. Yaklaşık 2 ay oldu ve hızından hiç memnun değilim. 200 TL para ödememe rağmen 1.3 download alıyorum. 2 yıl taahhüt süresi dolmadan cayma bedeli ödemeden Turkcell fibere geçebilir miyim?
Aylık ödemenin 200TL üzerinde olacak bir paketine geçersen olur. Alt paketlere olmaz. Benzer bir durum başıma gelmişti. Turkcell için aylık cebine giren para önemli.

Geçirtmezler. Turkcell fiber vardı da neden Superbox aldınız?

İlk aldığımda evde fiber altyapı vardı ama fiber internete bağlanamıyor dediler nereye gittiysem Türk Telekom gelip bir şeyler yapacak dediler bende beklemedim aldım çok pişmanım.
Aylık ödemenin 200TL üzerinde olacak bir paketine geçersen olur. Alt paketlere olmaz. Benzer bir durum başıma gelmişti. Turkcell için aylık cebine giren para önemli.

Hocam fiberin öyle bir paketi var mı emin misiniz geçebilir miyim öyle.

İlk aldığımda evde fiber altyapı vardı ama fiber internete bağlanamıyor dediler nereye gittiysem Türk Telekom gelip bir şeyler yapacak dediler bende beklemedim aldım çok pişmanım.

Hocam fiberin öyle bir paketi var mı emin misiniz geçebilir miyim öyle.
benimde superbox var ve fibere geçmek istiyorum 140 tl veriyoruz eğer 160 tllik superonline paketini alırsak cayma bedelini almazlarmı

1 yıldan fazla süreli taahhütleri tüketici herhangi bir gerekçe göstermeden feshedebilir. Ülkedeki bütün firmalar kanunları kafalarına göre değiştirdikleri için biraz uğraşacaksın. Uğraşırım diyorsan internette videoları var. THH ile durumu çözebilirsin süreç 6 aya kadar uzayabilir.

Geçemezsiniz. 3 ay önce falan, sorduğumda 1200 TL cayma bedeli çıkarttılar. Daha yeni eve kadar fiber geldi. Ben de taahhütün bitmesini bekliyorum.

Geri
Yukarı