Supercell ID nasıl kurtarılır?

GHOST.BDD

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5 3600 / MSI CORE FROZR L / 16GB 3000MHZ RAM /GIGABYTE EAGLE RTX 4060 8GB / DARK GUARDIAN KASA / WD BLUE SN570 500GB M.2 SSD+ WD BLUE 500GB SATA SS / MSI MAG A600DN 600W 80+ PSU
Merhaba, bundan neredeyse 1 yıl önce Supercell ID hesabım çalındı ve kişi telefon numarası eklediği için geri alamadım. Bunu kurtarmanın yolu var mı? Çünkü hesabımı çok seviyordum, ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabının açıldığı tarihin günün hatta saati bile soruyorlar. Kanıt olması lazım. Desteğe yaz bir yolunu bulacağını sanmıyorum.

Başka bir Clash Royale hesabından oyuna girip destek talebi aç. Kurtarmak için senden bilgiler isteyecekler. Hesap etiketi, bulunduğu klan ismi vs. Sonra destek ekibinden biri ile konuşup olayı anlatacaksın. Daha önce oyuna para yatırmışsan senden bunun bilgisini isteyecek ve görsel paylaşma alanını aktif edecek. Varsa atman lazım. Senden daha önce oyunu kullandığın cihazların markalarını ve modellerini de isteyecek, bunları eksiksiz vermeye özen göster. Hatırladığım kadarıyla bu kadardı. Umarım hesabını geri alabilirsin.

Bütün kanıtları sunduktan sonda hesabinizi geri alabilirsiniz. Olabildiğince fazla detay vermeye çalışın.

Alamadım. Alan kişi tel no bağlamış benden de kod istiyor.

Geri
Yukarı