Supercell ID'si kaldırılan Clash of Clans hesabı kayboldu

Kenwess

Femtopat
Clash of Clans'de Supercell ID kaldırıp yeni Gmail'e bağlıyacaktım, Supercell ID kaldırdım ve oyun hesabı gitti. Supporta yazdım tüm bilgileri hesabı bulamadık dediler. Hesabı nasıl geri alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Clash of Clans'de Supercell ID kaldırıp yeni Gmail'e bağlıyacaktım, Supercell ID kaldırdım ve oyun hesabı gitti. Supporta yazdım tüm bilgileri hesabı bulamadık dediler. Hesabı nasıl geri alırım?

Ben 1 hafta uğraşıp Supercell ID'si kaldırılan hesabımı bulup yeni email ile Supercell'e kayıt ettirmiştim canlı destek bulmak çok zor sürekli girip göz atmanız gerekli destek e.

Bot hiçbir işe yaramıyor canlı destekte bulamıyorum.
Hesabın tüm bilgilerini biliyorum ama destek bir işe yaramıyor.
Anlamadığım şey istediği bilgileri yazıyorum gene bulunamadı diyor.

Ben canlı bir kişiyle görüşmüştüm benden birkaç bilgi istemişti onları verdim daha sonra kayıt yapılacak emaili istemişti onu da verdikten sonra hesabımı geri alabilmiştim.

Ben canlı bir kişiyle görüşmüştüm benden birkaç bilgi istemişti onları verdim daha sonra kayıt yapılacak emaili istemişti onu da verdikten sonra hesabımı geri alabilmiştim.

Hocam canlı destekle nasıl iletişim kurabilirim.
Anlamadığım şey şu her şeyi doğru giriyorum hesap ID'sini bile kopyalayıp yaptım yok gene bulamadım diyorlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı