Supercell oyunları incelemesi

Max Stirner

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
rtx 4090 ti i9 14700k 32 gb 4200 mhz m3.ssd 128 tb
Ben başlıyorum.

1622706967018.png

İlk olarak bu oyunun kitlesini hiç sevmiyorum. TT'de aşk videoları veya racon kesme laf sokma videoları bulunuyor.
Oyunu kendisi kötü değil, klasik bir MOBA tarzında basit bir MMORPG bir oyun. Bazen eğlendirebiliyor.
Karakter tasarımlarını beğenmiyorum, çok çocukça bir karakter tasarımı var (bence).

1622707299605.png

Açıkcası bu oyun en sevdiğim mobil oyunlardan birisi. Hem kitlesi şaheser hem de tryhard olmadan eğlenmek için oynuyor.
Oyunda bir şaheser köy kurup birlik eğitip birlik güçlendirip liglere katılıyorsunuz, duvar örüp tasarım yapıyorsunuz.

Bana göre en güzel kısmı duvar tasarımı. Duvarların level atlayınca görünümü değişiyor mesela 1 level'da tahta, 6 level'da kristal, 11 level'da geleceğe dönmüş duvar.

1622707540652.png

Bu oyunu severim ama sinirden sildim. Sebebi kitlesi; çok kanser ve tryhard.
Daha maç başlamadan goril fıçısı, madenci, prens yiyorum ama açıkcası oyun güzel
Kartların tasarımı animasyonlar falan hepsi güzel, tek sorunu oyuncu kitlesi.

Oyunların hepsini oynadım ama bir süre sonra sıkmaya başlıyor.

Şu an sadece Brawl Stars oynuyorum. Hafiften sıkmaya başladı.

Zevklere saygı duyalım lütfen.

Brawl Stars bende oynuyorum ztane konuda yazdığım gibi eğlendirebiliyor ama sana önerim tekrar coc başlaman.

Supercell'in bralw stars hariç her oyunu şaheser he brawl starsda kötü değil iyi ama kitlesi... Of of

Çok fazla çocuk kaynıyor Supercell oyunları.

Sadece brawl starsda var o durum başka oyunlarında görmedim şahsen babam bile 40 yaşında cr oynuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
En uzun oynadığım oyun Clash Royale olmuştu, yaklaşık 2 yıl oynadım diğerlerini 1 yıldan az oynadım (Diğerleri derken burada geçmeyen Supercell oyunları), Brawl Stars'ı da 9 ay oynadım bıraktım. Şu anda mobil oyun oynamıyorum.

Ben başlıyorum.

Eki Görüntüle 1053656

İlk olarak bu oyunun kitlesini hiç sevmiyorum. TT'de aşk videoları veya racon kesme laf sokma videoları bulunuyor.
Oyunu kendisi kötü değil, klasik bir MOBA tarzında basit bir MMORPG bir oyun. Bazen eğlendirebiliyor.
Karakter tasarımlarını beğenmiyorum, çok çocukça bir karakter tasarımı var (bence).

Eki Görüntüle 1053663

Açıkcası bu oyun en sevdiğim mobil oyunlardan birisi. Hem kitlesi şaheser hem de tryhard olmadan eğlenmek için oynuyor.
Oyunda bir şaheser köy kurup birlik eğitip birlik güçlendirip liglere katılıyorsunuz, duvar örüp tasarım yapıyorsunuz.

Bana göre en güzel kısmı duvar tasarımı. Duvarların level atlayınca görünümü değişiyor mesela 1 Level'da tahta, 6 Level'da kristal, 11 Level'da geleceğe dönmüş duvar.

Eki Görüntüle 1053670

Bu oyunu severim ama sinirden sildim. Sebebi kitlesi; çok kanser ve tryhard.
Daha maç başlamadan goril fıçısı, madenci, prens yiyorum ama açıkcası oyun güzel.
Kartların tasarımı animasyonlar falan hepsi güzel, tek sorunu oyuncu kitlesi.

İlk önce ben bu oyunlardan sadece.
Clash Royale oynuyorum.
Oyunda bazı toxicler maç bittiğinde (yendiklerinde) ağlama emojisi spamlıyor.
Onun dışında ben toxic göremedim ama oyun gerçekten sinir bozucu.
Günde en az 6-7 kez maçta sinirden oyunu kapatıyorum.
Mesela oyunu kapattığım anlardan biri.
C384FED3-5CCF-4899-80FB-7ED470DA82FE.jpeg

Brawl Stars'tan %100 nefret ediyorum arkadaşın dediği gibi gerizekalıca racon kesmelik laflar vs. olunca oyunun kitlesi leş oluyor. Bunu umarım Pc oyunlarına getirmeseler iyidir. Örneğin benim en çok sevdiğim F2P oyun olan Warframe'e eğer racon kesmelik sözler, aşk videoları cart curt gelse var ya, yapımcılar böyle yapanları banlarlar. Zaten Warframe'in düzgün bir kitlesi var. Çünkü yapımcılar oyunun içine edilmesini istemiyor olabilirler. Çünkü hiç yeniliğini yitirmiyor. Her şeyini yerli yerinde yapıyor Warframe. Bu nedenle Digital Extremes'i tebrik etmek lazım. Öyle Supercell gibi paragöz bir şirket değil. Bu arada, benim de sevdiğim oyun Clash of Clans. Zamanında birazcık oynamışlığım var.

Yeni konular

Geri
Yukarı