Superior Bronze [webtekno] alınır mı?

Bu arada sistemin ekran kartı tek fanlı, PSU kötü. Yani alınmaz diyorum. SSD konusunda böyle diskler eski bilgisayarları hızlandırmak amacıyla çok satılıyor. Kingston SSD almak mantıklı, ekran kartını 2 fanlı ve PSU'yu kaliteli bir FPS veya Cooler Master ile değiştirmek daha mantıklı.

Arkadaşlar bilgisayar nasıl toplanir, hangi anakart ne ile uyumlu maalesef hiçbir bilgim yok. Bu nedenle hazir sistem alacağım. Şu sistemi almayı düşünüyorum.
Herhangi bir parçasını degistirmeme gerek var mı veya bu fiyat aralığında daha mantıklı bir tercih var mı?
Asus'un dual ve phoenix serisi bi kartını görürseniz hemen uzaklaşın hocam.

Bu 3500 ve 3500X'leri kimse almadığı için herhalde sistem toplayıp toplayıp satıyor. Öncelikle bu kasadan bende var kasa kapalıyken hava sirkülasyonu yeterli değil. Ben sonradan üste 2 tane öne 1 tane arkada fanın yanına 1 tane daha faln eklemesi yaptımda öyle düzeldi.
Bu yayıncı, YouTuber'ların oluşturduğu kasalar neden bu kadar kötü.

Kendileri oluşturmuyor. Adamlar satılmayan ürünleri satmak için hazır kasa oluşturup diyor bunları sattırın size reklam parası vereyim.

GamePower kasa ve en önemlisi güç kaynağına sahip. İlk olarak buradan elendi zaten. SSD kronik sorunlu, anakart pek iyi değil, ekran kartı her ne kadar çok güç çekmese de tek fanlı, işlemci uzun ömürlü değil. Bütçe verin, öneri yapalım.
İncehesap'ın* sunduğu kasa bu, başka seçenek yok neredeyse.

GamePower kasa ve en önemlisi güç kaynağına sahip. İlk olarak buradan elendi zaten. SSD kronik sorunlu, anakart pek iyi değil, ekran kartı her ne kadar çok güç çekmese de tek fanlı, işlemci uzun ömürlü değil. Bütçe verin, öneri yapalım.
Bütçem 4500 civarı hocam
Anladığım kadarıyla direk şunu al denilebilecek hazır kasa yok . Değiştirilmesi gereken parçalardan pek anlamıyorum buraya sormasam yorumlara bakar satın alırdım bu nedenle herkese teşekkür ederim. 4500 TL civarında ne alabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

Alttaki gibi bir sistem alınabilir. 4900 TL civarı ediyor. RAM'i tek 8 GB alıp sonradan eklenebilir fakat uyumsuzluk sorunu olmaması açından kit olarak 2x8 GB almanızı tavsiye ederim.

Alttaki gibi bir sistem alınabilir. 4900 TL civarı ediyor. RAM'i tek 8 GB alıp sonradan eklenebilir fakat uyumsuzluk sorunu olmaması açından kit olarak 2x8 GB almanızı tavsiye ederim.

Çok teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı