Superlight 2 almak yerine Sora V2 beklenmeli mi?

Tiger1

Hectopat
Arkadaşlar kafam biraz karışık. Bana bir yardımcı olursanız çok sevinirim. Öncelikle aklımda 2 mouse var; bir tanesi başlıktaki sora V2 diğeri ise Superlight 2. elimin boyutu 18x9 cm. Superlight 2'yi mağazada denedim ve açıkçası şekli hoşuma gitti lakin bir tık büyük ve geniş hissettirdi. Sora V2 sanırım daha uygun benim için fakat stoklara ne zaman gelir belli değil. Ayrıca sora v2'nin 8K Dongle'i daha piyasaya bile çıkmadı. Sizce ne yapsam? Superlight 2'yi alıp geçsem mi sora v2'yi mi beklesem?

Çünkü bana arka tarafı kambur fare lazım.

Lamzu Atlantis OG PRO 4K Wireless Mouse

Son attığım biraz daha ergo gibi ama diğerlerinde kamburluk tatmin edecektir diye düşünüyorum özellikle Pulsar. İlla ikisi arasındaysan Sora V2 bekle dicem ama uzun bir bekleyiş olabilir.

Konu günceldir arkadaşlar , ek olarak belirtmeliyimki şarj süresi benim için önemli. Gpx şarjı daha mı uzun gidiyor bilen var mı ?

Sora V2 bekleyin o zaman. Superlight'ın alınabilir bir tarafı yok.

Lamzu Atlantis OG PRO 4K Wireless Mouse

Son attığım biraz daha ergo gibi ama diğerlerinde kamburluk tatmin edecektir diye düşünüyorum özellikle Pulsar. İlla ikisi arasındaysan Sora V2 bekle dicem ama uzun bir bekleyiş olabilir.
Hocam size de sorayim aynı soruyu , batarya konusunda hangisi uzun gider ?

Son düzenleme:
Konu günceldir arkadaşlar , ek olarak belirtmeliyimki şarj süresi benim için önemli. Gpx şarjı daha mı uzun gidiyor bilen var mı ?

Hocam size de sorayim aynı soruyu , batarya konusunda hangisi uzun gider ?

G pro 2nin batarya biraz daha fazla gider ama bu g pro 2 almak için yeterli bir sebep değil fikrimce.

Hocam 2 önemli kriterim var. Bir tanesi pilinin uzun gitmesi diğeri ise gecikme süresi hangi farenin en düşükse onu tercih edeceğim. Sora V2 ile gpx2 arasındayım.

Gecikme süresi olarak gpx2 elenir.
Pilde de sora ve Helios 2 Pro yakınlar.
Bence Helios alınır.

Geri
Yukarı