Superlux HD681 için yumuşak ped önerisi

M5Sakarya

Centipat
Daha fazla  
Bu kulaklığı yeni aldım. Başı biraz sıkı kavrıyor ve uzun süreli kullanımda rahatsız ediyor. Kendi pedleri suni deri. Türkiye'de satılan, kulaklığımla uyumlu, yumuşak ped var mı? Tercihen uygun fiyatlı.

Önerilere açığım.

Evet hocam, kulaklığın sesi güzel ama eksi yönleri de var. Bu önerdiğiniz pedler için elime ulaşacağı tarih olarak 20 mart yazıyor. Amazon'da var mıdır bu pedlerden?

Almadım çünkü birkaç hafta içinde kulaklığın sıkılığı azaldı, şimdi daha rahat. Dört dörtlük kullanıyorum, çok sağlam bir kulaklık şu ana kadar.

Hocam kulaklığın tizlerinden rahatsızlık duyuyorsan kulaklık pedlerini çıkar ve süngerin altına 1 veya 2 kat kağıt havluyu düzgünce keserek koy. Çok fark ediyor.

Neredeyse 1 sene geçmiş ama memnun musunuz? Rahatsız ettiği için ben de almak istiyorum ama hem pad değiştirmek hakkında bilgim yok hem de emin olamıyorum. Nasıl ürünler?

Bu kulaklığı yeni aldım. Başı biraz sıkı kavrıyor ve uzun süreli kullanımda rahatsız ediyor. Kendi pedleri suni deri. Türkiye'de satılan, kulaklığımla uyumlu, yumuşak ped var mı? Tercihen uygun fiyatlı.

Önerilere açığım.

Merhabalar hala kullanıyor musunuz? Müzik ve film izlerken memnun musunuz oyunlarda denediniz mi

Geri
Yukarı