Superonline 100 Mbps fiber ve TV+ kullanmak

dnzsvm

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Superonline'a geçiyoruz merak ettiğim şeyler var.
1- TV+ yüzünden ping sorunu yaşar mıyım?
2- PC'ye Ethernet'le bağlıyorum ve TV+ da Ethernet'le bağlıyor, sorun olmuyor değil mi 2 Ethernet?
3- Bu pakette S Sport falan her şey açık değil mi? Donma takılma görüntü düşüklüğü yaşanır mı?
4- İstediğimiz gibi TV+ ve TV'nin kendi uydusu olacak şekilde kullanır mıyız?

TV+ yüzünden ping sorunu yaşar mıyım?

Oyun oynarken internet üzerinden bir televizyon izleme muhabbeti olacaksa tabii ki pingin normalden yüksek olacaktır. Aşağı yukarı pingin kaç olur bilmiyorum ama TV+ kullanılmıyorken aldığın ping değeri daha düşük olur.

2- PC'ye Ethernet'le bağlıyorum ve TV+ da Ethernet'le bağlıyor, sorun olmuyor değil mi 2 Ethernet?

Sorun olmaz modemde ona göre port sayısı bulunuyordur.

3- Bu pakette S Sport falan her şey açık değil mi? Donma takılma görüntü düşüklüğü yaşanır mı?

Donma takılma kullanım miktarına göre değişir. Bilgisayardan örnek veriyorum oyun indirirsen yayında donma yaşayabilirsin. Kanal pakete dahil mi bir bilgim yok.

Arkadaşlar Superonline'a geçiyoruz merak ettiğim şeyler var.
1- TV+ yüzünden ping sorunu yaşar mıyım?
3- bu pakette s Sport falan her şey açık değil mi? Donma takılma görüntü düşüklüğü yaşanır mı?
4- istediğimiz gibi TV+ ve TV'nin kendi uydusu olacak şekilde kullanır mıyız?

Superonline ve TV+ kullanıyorum.
1- Hayır yaşamıyorum.
2- Hayır 4 tane bağlama limitin var zaten bir şey olmuyor.
- İlk ay oluyor, sonra sen onu para ile açabiliyorsun, görüntü düşüklüğü olmuyor.
- TV+ HDMI'la bağlanıyor zaten kumandadan değiştirebiliyorsun. HDMI1 TV var.

Superonline ve TV+ kullanıyorum.
1- Hayır yaşamıyorum.
2- Hayır 4 tane bağlama limitin var zaten bir şey olmuyor.
- İlk ay oluyor, sonra sen onu para ile açabiliyorsun, görüntü düşüklüğü olmuyor.
- TV+ HDMI'la bağlanıyor zaten kumandadan değiştirebiliyorsun. HDMI1 TV var.
Biz müşteri hizmetleriyle konuştuk dün ve 300 den fazla kanal var dedi ve saydı kanalları bunları izleyebileceksiniz dedi ve taahütlü bi kampanya 100 mbt le beraber işte. İlk ay verip sonra para verme şeyi olmaz diye düşünüyorum çünkü paket anlaşması böyle. Bir çok paket var.

TV+ ile normal internetiniz farklı. TV+ hizmeti arka planda sizin internetinizden ayrı olarak çalışıyor. Dolayısıyla ne internetiniz yavaşlar ne de ping olur. Bir dönem EBA sitesinde internet hızı 100 MBPS olarak kullanabiliyordu Superonline müşterileri hatırlarsanız. Paketiniz 35 MBPS olsa bile EBA sitesinde 100 MBPS idi. Bunu da öyle düşünün. Arka planda Turkcell'in TV+ sunucularına bağlandığı için sizin internet hizmetinizi kısıtlamıyor.

Superonline 100 MBPS ve TV+ kampanyasını kullanıyorum.

TV+ ile normal internetiniz farklı. TV+ hizmeti arka planda sizin internetinizden ayrı olarak çalışıyor. Dolayısıyla ne internetiniz yavaşlar ne de ping olur. Bir dönem EBA sitesinde internet hızı 100 MBPS olarak kullanabiliyordu Superonline müşterileri hatırlarsanız. Paketiniz 35 MBPS olsa bile EBA sitesinde 100 MBPS idi. Bunu da öyle düşünün. Arka planda Turkcell'in TV+ sunucularına bağlandığı için sizin internet hizmetinizi kısıtlamıyor.

Superonline 100 MBPS ve TV+ kampanyasını kullanıyorum.
Bende 2 aydır kullanıyorum iyi cidden memnunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı