Superonline 1000 Mbps 249 TL

Bu ülkede şu lanet uploadi 50 100 yapmak neden çok zor? bunlarmı cimri yoksa şartlarmı boyle?

Bu ülkede şu lanet uploadi 50 100 yapmak neden çok zor? Bunlar mı cimri yoksa şartlar mı boyle?

Şartlar yüzünden böyle. Ülkede ki altyapı berbat. Sadece TurkNet gibi kendi alt yapısına sahip operatörler yüksek upload verebiliyor kendi alt yapısı olmayanlar Telekom alt yapısı kullanıyor. ( yanlış bilgi vermişim alta doğrusunu ekliyorum )

Altyapıya sahip olması yeterli. Fiber kabloların aktarım sınırı yok neredeyse. 1 Gbps de aktarsa 1 Mbps de aktarsa aynı şey. Ama Türkiye'de firmalar maalesef ki halkı sömürmek için var resmen. ( Alıntıdır )

Son düzenleme:
Şartlar yüzünden böyle. Ülkede ki altyapı berbat.
Altyapıya sahip olması yeterli. Fiber kabloların aktarım sınırı yok neredeyse. 1 Gbps de aktarsa 1 Mbps de aktarsa aynı şey. Ama Türkiye'de firmalar maalesef ki halkı sömürmek için var resmen.

Şartlar yüzünden böyle. Ülkede ki altyapı berbat. Sadece TurkNet gibi kendi alt yapısına sahip operatörler yüksek upload verebiliyor kendi alt yapısı olmayanlar Telekom alt yapısı kullanıyor.
Superonline kendi altyapıları. Masraf azaltmak ve daha fazla kişiye yüksek hız satabilmek için 20 Mbps upload veriyorlar. Ben yüksek upload hızlarına ihtiyaç duymadığım için sorun etmiyorum fakat bazı kişilerin çok canını sıkıyor bu durum.

1654120238997.png

Altyapı sorgulayınca 100Mbps diyor. 1GB'lık alsam kullanamayacak mıyım?
Normal Turkcell Superonline büyük modem var. Oradan çoklayıcı(TP-Link TL-SG1016D) ile tesisat içinden odama CAT6 kablo ile geliyor. En fazla hızım bu mudur? Nasıl yükseltebilirim?

Eki Görüntüle 1406583

Altyapı sorgulayınca 100Mbps diyor. 1GB'lık alsam kullanamayacak mıyım?
Normal Turkcell Superonline büyük modem var. Oradan çoklayıcı(TP-Link TL-SG1016D) ile tesisat içinden odama CAT6 kablo ile geliyor. En fazla hızım bu mudur? Nasıl yükseltebilirim?

Superonline'ı arayıp 500 veya 1.000 Mbps'lik pakete geçebilirsin.

Geri
Yukarı