Superonline 25Mbps neden yavaşladı?

FIFFLAREN

Kilopat
Superonline 25Mbps fiber sınırsız kullanıyorum. 1 sene öncesine kadar internetim gayet iyiyken şu seneler hem telefonda hem bilgisayarda canlı yayınlar, YouTube'da 360P videolar bile donuyor. Bilgisayarımda Wireless ile bağlanıyorum mobil cihazlarıma göre daha hızlı fakat o da yetersiz. Ne olduğunu anlamış değilim sizce ne olmuş olabilir?

Bi kaç ay önce benim de kaç kişi kullanırsa kullansın sorun olmuyor çalışıyordu ama aknleri kaldırdık yeni tarife yapmalıyız vs dediler 24 den 25 E geçirmişlerdi o gün bu gün yavaşlamıştı ama geçen aradım modem değişikliği yapıp yeni modem verdiler yüzde 90 düzeldi diyebilirim Zaman Zaman yine düşüyo sonra düzeliyo paşam istersen söyle gelip değişsinler modem

6-7 ay öncesine kadar çok iyiydi Superonline. Telefonda youtube 480p video açıkken bile bilgisayarda League of Legends oynarken ping fırlıyor. Fortnite'da adamlar ışınlanıyor adeta. Modem değişimi yaptılar sorun çözüme kavuşmadı. Eve teknik ekip geldi hız testi yapıp gittiler çok komik. Turknet altyapısı olsa durmadan geçeceğim ama Superonline'da hapis kaldım adeta.

Modem yüzünden olabilir. Huawei HG255s ise modeminiz o modem çok sorunlu ve Wi-Fi'ı çok zayıf. Yerine ZTE modem isteyebilirsiniz kullanıcıları bayağı memnun en azından Huawei olana göre.

Modem yüzünden olabilir. Huawei HG255s ise modeminiz o modem çok sorunlu ve Wi-Fi'ı çok zayıf. Yerine ZTE modem isteyebilirsiniz kullanıcıları bayağı memnun en azından Huawei olana göre.
HG253s modemim arayıp istekte bulunacağım teşekkürler.
Müşteri hizmetlerini arayın hemen. Ara sıra benimde yavaşlıyor sanki bilerek düşürüyorlar ya.
Valla aradım mesaj da attım hız testi yaptırıp sorun yok deyip gönderiyolarlar geri.

Bu sitede modemin lan bağlantısı ile hız testi yap.Eğer 24 mbps alıyorsan,modemin in wifisinde sorun var demektir.Eğer Lan bağlantısından da alamıyorsan kesinlikle değişimi gerekli.Aynı sorunu ben de yaşamıştım,modem değişikliği ile çözüldü..

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı