Superonline 35 Mbps download 8 Mbps upload hızı alınır mı?

AhmetAkif01

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, fiberim yok ama Turkcell altyapım 40 Mbps'ye kadar destekliyor. Turkcell 35 Mbps download, 8 Mbps upload sağlarız dedi. İnternet kutusu bizim binada, 3 metre yakınımda. AKK de yokmuş. Evde 4 kişiyiz, sizce söylediğim değerler sağlanır mı?

Arkadaşlar, fiberim yok ama Turkcell altyapım 40 Mbps'ye kadar destekliyor. Turkcell 35 Mbps download, 8 Mbps upload sağlarız dedi. İnternet kutusu bizim binada, 3 metre yakınımda. AKK de yokmuş. Evde 4 kişiyiz, sizce söylediğim değerler sağlanır mı?

Olabilir fiyat nedir bir de TurkNet'e bakmanızı öneririm para iadesi gibi çeşitli şeyler var istiyorsanız bir TurkNet'e geçin beğenmez iseniz para iadesi alıp yolunuza Turkcell ile devam edersiniz.

TurkNet'in veya Millenicom'un sitesinde altyapı sorgulaması yaptınızmı hocam? Onlar ne kadar hız verebiliyor size?

Fiyattan yana sıkıntınız yoksa alabilirsiniz. Ben Turkcell'de hiç sorun yaşamadım ama yaşayanlarda var biraz şans işi. Hız olarak sorun yaşamazsınız muhtemelen.
TurkNet'te daha çok sorun yaşıyorum.

TurkNet'in veya Millenicom'un sitesinde altyapı sorgulaması yaptınızmı hocam? Onlar ne kadar hız verebiliyor size?

Onlarda aynı hızı veriyor.
Olabilir fiyat nedir bir de TurkNet'e bakmanızı öneririm para iadesi gibi çeşitli şeyler var istiyorsanız bir TurkNet'e geçin beğenmez iseniz para iadesi alıp yolunuza Turkcell ile devam edersiniz.

115 TL fiyatı var ailem turkcell almak istiyor.

115 TL fiyatı var ailem Turkcell almak istiyor.

115 TL fiyat bu pakete çok bence. Size önerilen diğer internet sağlayıcılarını da araştırsanız iyi olur. Ben de Superonline'da bu dediğiniz paketi 90 TL'ye kullanıyorum ama bu paket için beni müşteri hizmetleri aramıştı, 1 yıldır müşterimizsiniz size bu paketi 90 liraya sunalım demişti. Ben de kabul etmiştim.

Son düzenleme:
85TL'ye TurkNet varken 115TL'ye Turkcell'i seçmeniz size kalmış bir şey :) saygı duyarım. Çünkü Turkcell'in adı çıkmış...

4.5 yıllık TurkNet kullanıcısıyım, gayet de memnunum. Ha bu altyapıya göre bulunduğun yere göre değişir, ona bir şey diyemem.
Ama TurkNet'de taahhüt de yok efendim :) [Karar Sizin]

Geri
Yukarı