Superonline 35 Mbps internet ile Steam 1.5 MB/sn hızında oyun indiriyor

Blacanka

Decipat
Su an evimde Superonline 35 Mbps internet kullanıyorum ve aktif olarak 28 29 Mbps internet hızım var fakat Steam'den oyun indirilen en fazla 1.5 MB/sn görebiliyorum, bunun nedeni nedir?

Kablosuz bağlanıyorsanız ve modemle aranızda çok mesafe, duvar, kapı varsa ondan olabilir. Kablo çekemiyorsanız router tavsiye ederim. Eğer kablolu bağlanıyorsanız müşteri hizmetlerini arayın, gerekli yardımı yapacaklardır.

Şuraya bakabilirsiniz hocam çözüm olması için işinizi görecektir muhtemelen.

Su an evimde Superonline 35 Mbps internet kullanıyorum ve aktif olarak 28 29 Mbps internet hızım var fakat Steam'den oyun indirilen en fazla 1.5 MB/sn görebiliyorum, bunun nedeni nedir?

15 Mbps download alıyorsanız o civarlarda olacaktır. Steam'de 1/10 indirme hızı alıyorsunuz diye biliyorum ben. Altyapıya göre değişiyor olabilir ben TurkNet 1 Gbps ile 50-100 falan alıyorum.

İnternetin normalde 3.5mbps indirme hızı olması gerekiyor hocam. Steam indirme önbelleğini temizleyip dener misiniz?

Hocam internet hızı ile indirme hızı farklı arkadaş internet hızını söylemiş. Yüksek ihtimal indirme hızı daha az olduğu içindir.
Haklısınız hocam bu yüzden bu internetin biraz düşüğünde 2.4mbps indirme hızı var iken onun indirme hızı 3.75mbps olsa gerek bende bunu belirtmeye çalıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı