Superonline 35 Mbps paket 900 KB/s ile indiriyor

Son 2 aydır benim de hızım düştü, stabil 92-93 hız alırken son 2 aydır bir gün 50 bir gün 30 bir gün 70 alıyorum ve 73’ün de üzerini göremedim henüz. Evime ekip geldi, bu eve anca bu hız gelir gibisinden bir şey söyledi. Anlattıklarıyla alakası olmadığını bildiğim için geçiştirdim, zaten taahhütüm de yarın bitiyor. Sizde düzelme oldu mu acaba?

Son 2 aydır benim de hızım düştü, stabil 92-93 hız alırken son 2 aydır bir gün 50 bir gün 30 bir gün 70 alıyorum ve 73’ün de üzerini göremedim henüz. Evime ekip geldi, bu eve anca bu hız gelir gibisinden bir şey söyledi. Anlattıklarıyla alakası olmadığını bildiğim için geçiştirdim, zaten taahhütüm de yarın bitiyor. Sizde düzelme oldu mu acaba?
Bende SOL fiber internetim de indirme hızında veya gelen hızda dalgalanma yok, ama sayfalar yüklenmiyor ve bufferfloat değerlerim fiberde olması gerekene göre berbat çıkıyor.

TT HiperNet VDSL bağlattım 2.ci internet olarak 1 hafta oldu sanırım, bunda da bina içi tesisatı yenilemem gerekti. Elektrikçiye 450TL bayıldım tesisat+emek için.

Bina içi tesisata yeniden çektirdiğim kablo ise Reçber CAT 6 UTP Ethernet kablosu, 52M mesafe tuttu ankastrem ile modemim arasındaki mesafe olarak da. Bu işlemi dün yaptırdım internet hızım 75MB Down 8 Up, sayfaların yüklenme sorunu da yok Türk telekom internetimde. Superonline fiber 35/5 internetim de sayfaların yüklenmeyip öyle sabit kalması sorunu hala mevcut.

Geri
Yukarı