Superonline 35 Mbps paket 900 KB/s ile indiriyor

Vio

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Eskiden internet hızı harikaydı her şeyi saniyesinde açıyordu ve en az 4 Mb/sn indirme yapabiliyordu. Şimdi sayfanın yüklenmesi bile zaman alıyor. YouTube'da gezerken video açınca en az 6-7 saniye bekliyorum. Forumda bile oluyor:

1640628060821.png

Şifre değiştirdim. Hiç bilmediğim cihazlar bağlıydı. Yine de faydası dokunmadı. Ne yapabilirim?

1640628106271.png

(İndirme az önce 900 KB/sn idi.)
Superonline 35 Mbps paket.
Wi-Fi-6 ZTE modem.

Hocam klasik olacak ama az önce bende de oldu. Genel bir sorundu galiba. Modemi yeniden başlattım düzeldi.

Moderatörler dalga mı geçiyor? Başlık ne alaka anlamadım. Derdim indirme değil genel yavaşlama.

Evet. Alt yapım ve internet fiber.
İndirme hızı konusunda ki durum biraz garip ona şaşırdım, bunu biraz daha örneklendirerek açıklar mısın? Ne zaman başladı? Her yerde mi böyle yoksa sadece Steamden indirirken mi böyle?

Diğer genel olarak yavaşlama ağırlaşma ne zaman başladı?

İndirme hızı konusunda ki durum biraz garip ona şaşırdım, bunu biraz daha örneklendirerek açıklar mısın? Ne zaman başladı? Her yerde mi böyle yoksa sadece Steam'den indirirken mi böyle?

Diğer genel olarak yavaşlama ağırlaşma ne zaman başladı?

Tam 2 hafta oluyor. Mobilde videolar geç açılıyor. PC'de yükleme 2 MB/sn kalıyor. Sayfalar aşırı yavaş açılıyor. Yeni sekmede arama yapınca 8-10 saniye bekletiyor. Kablo ve adaptörü değiştirdim aynı.

Tam 2 hafta oluyor. Mobilde videolar geç açılıyor. PC'de yükleme 2 MB/sn kalıyor. Sayfalar aşırı yavaş açılıyor. Yeni sekmede arama yapınca 8-10 saniye bekletiyor. Kablo ve adaptörü değiştirdim aynı.
SOL müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatır mısınız? Bazı şeyler yapıyorlar ve bazen işe yarayabiliyor. İndirme hızınızı da belirtin, indirme hızında bile problem varsa tüm sitelerden yaptığınız indirmelerde özellikle, Superonline'a suna bileceğiniz bariz kanıtlar var demektir. Sitelerde yavaş açılma bende de mevcut SOL fiber kullanmaktayım fakat bende bu durum 2 yıldır var, indirme hızımda problem yok benim ancak.

Sol müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatır mısınız? Bazı şeyler yapıyorlar ve bazen işe yarayabiliyor. İndirme hızınızı da belirtin, indirme hızında bile problem varsa tüm sitelerden yaptığınız indirmelerde özellikle, Superonline'asuna bileceğiniz bariz kanıtlar var demektir. Sitelerde yavaş açılma bende de mevcut sol fiber kullanmaktayım fakat bende bu durum 2 yıldır var, indirme hızımda problem yok benim ancak.

Modem değişince çok fark etmişti ama klasik SOL. İlk aylar harika, sonradan çöp oluyor. 5 yıldır müşteriyiz neredeyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı